LIGS University

Akreditace, certifikace a partnerství

Akreditace, certifikace a partnerství


LIGS University je kvalitní mezinárodní americká universita, která intenzivně pracuje na svém rozvoji. Splňuje všechny náležitosti a dodržuje zákony Spojených států amerických i státu Havaj. Je držitelem nejvyššího stupně mezinárodní akreditace ASIC Premier University, člena CHEA International Quality Group. Dále je členem mnoha organizací a asociací a pracuje na získávání dalších akreditací. Výpis z havajského obchodního rejstříku a další právní dokumenty naleznete zde.

 

 

Akreditace ASICLIGS University je držitelem mezinárodní akreditace Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities (ASIC) a díky splnění mnoha kritérií kvality a používaným vzdělávacím postupům a přístupu ke studentům získala status ASIC Premier University.

ASIC    je uznávaná britská akreditační autorita pro UK Visas and Immigration (UKVI), je jedna z mezinárodních akreditačních asociací  zařazených na seznamu Council for Higher Education Accreditation (CHEA) v USA a je členem CHEA International Quality Group (CIQG).  Dále je členem British Quality Foundation (BQF), European Association for Quality Assurance in Higher Education (ENQA), Global Universities in Distance Education Association (GUIDE), The Association of International Education Administrators (AIEA) a European Distance and E-Learning Network (EDEN).

Certifikát akreditace ASIC Premier University pro LIGS University.

LIGS University v seznamu ASIC International Accredited Colleges Directory

 

LIGS University je kromě akreditace ASIC Premier University držitelem certifikátu kvality ČSN EN ISO 9001:2008 a ČSN ISO 10006:2003.

Získání tzv. národní či regionální akreditace v USA není povinné. LIGS University je regulovaná zákonem státu Havaj číslo 446E.

Z důvodu odlišností amerického a evropského vzdělávacího systému a v souladu s požadavky zákonů státu Hawaii je uváděná informace důležitá především pro studenty ze Spojených států, a to, že LIGS University není akreditována akreditační agenturou uznávanou Ministerstvem školství USA. (Poznámka:  ve Spojených Státech požaduje mnoho licenčních autorit pro uznání způsobilosti pro udělení licence akreditované tituly. V některých případech mohou akreditované vysoké školy neakceptovat předměty a vzdělání získané na neakreditovaných vysokých školách a někteří zaměstnavatelé mohou vyžadovat státem akreditovaný titul pro uznání způsobilosti pro zaměstnání.)

Jsme rádi, že na LIGS University studují studenti z několika desítek zemí světa, včetně USA, což potvrzuje vysokou kvalitu, vynikající přístup a servis pro studenty, ověřený mezinárodní akreditací ASIC Premier University.

 

Partnerství a členství

Quality International Study Abroad Network (QISAN)

LIGS University je insitucionálním členem Quality International Study Abroad Network (QISAN).

Jednotliví členové QISAN prokazují odbornou a etickou praxi při přijímání studentů a při poskytování vysoce kvalitních a relevantních studijních programů. Členové QISAN také musí prokázat péči a podporu pro studenty, stejně jako přísný kodex studijních postupů.

 

Association for Educational Communications and Technology

Asociace pro vzdělávání a technologie (AECT) je profesní sdružení tisíců pedagogů a dalších, jejichž aktivity jsou zaměřeny na zlepšení výuky prostřednictvím technologie. AECT je významnou organizací pro ty, kteří se aktivně podílejí na návrzích a implementacích inovativních řešení a nových přístupů k výuce a vzdělávání. AECT je nejstarší profesionální organizací svého druhu a neustále si udržuje postavení v této oblasti. Více informací o AECT se můžete dozvědět na www.aect.org.

 

ccfCCF Consulting s.r.o.

Při realizaci programů spolupracuje LIGS University se společností CCF Consulting, jejíž jednatel Ing. Zdeněk Maryško, MBA je smluvním trenérem mezinárodní manažerské školy GUSTAV KÄSER TRAINING INTERNATIONAL, která již více než 40 let působí po celém světě v oblasti manažerských, prodejních a dalších tréninků. Více informací naleznete na: www.ccfconsulting.cz

 

logo-casČeská andragogic společnost (ČAS)

ČAS je sdružení odborníků a vědeckých pracovníků, kteří se zabývají teorií a praxí vzdělávání dospělých. Z aktivit sdružení lze zmínit vydávání vlastní knižní edice „Česká a slovenská andragogika“, pořádání pravidelných jarních a zimních cyklů přednášek a realizaci vzdělávacích akcí, například rekvalifikačního vzdělávacího programu Mediátor. V současné době řeší ČAS evropský projekt Grundtvig – Education and Culture Lifelong Learning Programme a je odborným garantem projektu Vzdělávání lektorů a Lektor v dalším profesním vzdělávání dospělých, které jsou realizovány v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost v několika krajích ČR. Více informací naleznete na: www.andragogika.xf.cz

 

diners-clubDiners Club CS, s.r.o.

Vydavatel prestižních platebních karet. Díky uzavřenému partnerství s českým zastoupením nadnárodní společnosti získávají studenti LIGS University platební kartu Diners Club Pure+ se všemi jejími výhodami za zvýhodněných podmínek. Více informací naleznete na: www.dinersclub.cz

 

logo MSMEMPRESA MEDIA, a.s.

Vydavatelství, které vydává zpravodajský týdeník TÝDEN, odborný týdeník MarketingSalesMedia a společenské týdeníky Instinkt (www.instinkt.tyden.cz) a Sedmička (www.sedmicka.tyden.cz). Dále společnost vydává měsíčníky pro mládež - POPCORN, Top dívky a Animáček (www.animacek.tv). Z elektronických titulů provozuje vydavatelství zpravodajské portály: www.tyden.cz, www.marketingsales.cz, magazín PC Tuning, portál o nových aplikacích Svět aplikací a dále weby jednotlivých tištěných titulů. V září 2012 koupilo vydavatelství většinový podíl ve společnosti Barrandov Televizní Studio, a. s., provozovateli celoplošné televize TV Barrandov (www.barrandov.tv). 

logo EuroTýdeník Euro

Týdeník Euro je dnes nejprodávanějším titulem soustředěným na byznys a byznysmeny v České republice. Tento titul si již od roku 1998 každý týden předplácejí tisíce profesionálů z kategorií Decision Makers a Opinion Makers, kteří rozhodují o prosperitě České republiky, o stomiliardových investicích a milionech pracovních míst. Pro tyto čtenáře je týdeník Euro jediným specializovaným týdeníkem typu B2B na domácím trhu. Týdeník Euro investigativně zkoumá procesy uvnitř firem a záměry jejich vlastníků a manažerů. Tyto rozhodovací procesy jsou pak zachycovány v téměř reálném čase a na základě exkluzivních informací. Více informací naleznete na: www.mf.cz/produkty/euro

golf-beroviceGolf Beřovice s.r.o.       

Golfový areál v Beřovicích u Slaného nedaleko bájné hory Říp poskytuje vyžití všem příznivcům golfu, dobrého jídla a aktivního odpočinku. Ve svých prostorách nabízí 18j mistrovské hřiště, 9j akademické hřiště (public), driving range a tréninkové plochy, indoor FS simulátory, restauraci, ubytování, dětské hřiště a buggy servis. Pokud hledáte kvalitní služby v klidném vesnickém prostředí, golf v Beřovicích je rozhodně správnou volbou. Více informací naleznete na: www.gcbr.cz.

 

gktiGUSTAV KÄSER TRAINING INTERNATIONAL s.r.o.

Mezinárodní manažerská škola, která téměř 50 let působí po celém světě v oblasti manažerských, prodejních a dalších tréninků. V České republice působí 20 let. Více informací naleznete na: www.gustavkaeser.com

 

The Chamber of Commerce Hawaii

Havajská obchodní komora má za svůj cíl obchodní zájmy a růst podnikatelské aktivity na území státu Hawaii. Poskytuje obchodní školení a tréninky, také pomáhá podnikatelům s vyhledáváním networkingových a marketingových příležitostí. Její misí je neustálé zlepšování podnikatelské sféry s cílem hospodářského růstu. Havajská hospodářská komora je centrem pro podnikání na Hawaii s dlouholetou tradicí, na trhu působí již více než 160 let. Pro více informací navštivte stránky http://cochawaii.com/.logo Channel CrossingsChannel Crossings s.r.o.

Společnost Channel Crossings působí na trhu od roku 1993 a patří mezi největší české jazykové agentury. Svým klientům poskytuje služby v oblasti jazykového vzdělávání pro firmy i veřejnost včetně přípravy na mezinárodní jazykové zkoušky, jazykový audit, e-learning a odborné kurzy. Dále nabízí překlady a tlumočení a širokou nabídku zahraničních jazykových kurzů na míru (včetně manažerských). Více informací naleznete na: www.chc.cz.

 

Intercultural Communications College

Intercultural Communications College poskytuje od roku 1991 výuku cizích jazyků pro studenty z celého světa. ICC nabízí celou škálu různých programů: komunikace v angličtině, angličtina pro podnikání a business TOEIC, přípravné kurzy pro Cambridgskou zkoušku z jazyka, CELTA vzdělávání učitelů a jiné. Více informací o ICC se dozvíte na webových stránkách www.icchawaii.edu nebo na Facebooku.

 

 MasterstudiesKeystone Academic Solutions - Masterstudies 

Masterstudies pomáhá univerzitám a studentům najít se vzájemně online. Na stránkách Masterstudies můžete jednoduše najít až 30 tisíc studijních programů nabízených předními univerzitami a byznys školami ve více než 70 zemích světa. LIGS University je hrdá, že je součástí tohoto top výběru škol světa. Pro více informací navštivte www.masterstudies.com

 

logo-mercuri_modry-panak-s-bar.-hv.--plusMercuri International

Největší evropská společnost specializovaná na zvyšování výkonnosti prodeje a rozvoj pracovníků prodeje s 50letou historií a s pobočkami ve více než 40 zemích světa poskytuje mimo jiné profesionální e-programy sestavené z multimediálních interaktivních e-learningových modulů, podcastů a dalších e-pomůcek, které jsou určeny širokému spektru uživatelů z řad manažerů, obchodníků a dalších pracovníků. Více informací naleznete na: www.mercuri.cz

 

logo_rrmRegie Radio Music (RRM)

RRM je v ČR největším mediálním a obchodním zastoupením pro prodej komerčního času nejsilnějších rádií v éteru i na internetu. Do portfolia Regie Radio Music patří Rádio Impuls, Frekvence 1, Evropa 2, dále BBC / ZET, Rádio Bonton, Rock Zone, Dance radio, ale taky internetové produkty zasahující různorodé cílové skupiny, např. Pigy.cz, Motomail, Koule.cz. RRM je součástí mediální skupiny Lagardère, která působí v mnoha zemích světa. LIGS University s RRM dlouhodobě spolupracují zejména v oblasti reklamy, marketingu a manažerského vzdělávání zaměstnanců RRM. RRM je tradičním mediálním partnerem ceny LIGS AWARDS, která každoročně oceňuje osobnosti věnující se oblasti rozvoje vzdělávání dospělých. Více informací naleznete na: www.rrm.cz