Chci studovat

Titul MSc

Titul MSc

Co je to titul MSc?

Titul MSc (Master of Science) je v povědomí Čechů rozšířený o něco méně než titul MBA, přestože má také dlouhou historii, zejména v zahraničí. Už i v Česku ale nachází své studenty a ti zase díky titulu MSc nacházejí lepší pracovní uplatnění.

MSc: Jak prohloubit znalost marketingu

MSc jde do hloubky

Na čem je titul MSc postavený? Zejména na teoretických znalostech a poznatcích z daného oboru. Jestliže při studiu MBA je stěžejní praxe, pokud budete chtít získat titul MSc, vydáte se opačnou cestou. Cestou vědeckého výzkumu a odborných projektů. Cestou kritického myšlení, hypotéz a odborné literatury.

Praxe není nutná

Navíc pro studium MSc není nutná předchozí manažerská praxe. Naopak. Studium MSc je určeno pro čerstvé absolventy (minimálně bakalářský stupeň) vysokých škol, kteří by se v budoucnu rádi uplatnili na středních a vyšších řídích pozicích. Titul MSc je možné získat na mnoha soukromých vzdělávacích institucích, a i když obsahově je velmi podobný magisterskému nebo inženýrskému titulu, zákon ho jako ekvivalent českých akademických titulů neuznává. O to větší zvuk má v zahraniční.

Titul MSc a pracovní uplatnění

Je jasné, že titul MSc vám skvělé pracovní místo nezajistí automaticky, přinejmenším ale zlepší vaši pozici na pracovním trhu. Titul MSc v životopise potenciálním zaměstnavatelům napoví, že uchazeč má za sebou efektivní přípravu na řídící pozici, schopnost komunikace mu není cizí a zná všechny nástroje potřebné pro řízení lidí.

Interactive Online MSc

Studium programu MSc (Master of Science) vám pomůže pochopit principy fungování organizací a managementu a získat nové znalosti a dovednosti, které využijete při plnění profesních úkolů a cílů. Své zkušenosti vám předají tutoři, kteří působí na významných manažerských postech v národních i nadnárodních firmách.

Studiem programu MSc získáte:

  • konkurenční výhodu oproti ostatním
  • předpoklad pro vyšší ohodnocení v práci
  • větší šanci na kariérní postup
  • světově uznávaný titul MSc
  • diplom vydaný americkou univerzitou

Program MSc na LIGS University studujete moderní interactive online formou, díky které bude vaše studium časově flexibilní. Své studium MSc můžete začít kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studovat můžete v češtině, angličtině, slovenštině nebo v kombinaci těchto jazyků. Sami si také vybíráte specializaci i jednotlivé volitelné předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

Po ukončení programu MSc můžete pokračovat ve studiu programu PhD či DBA.

Více informací Přihláška

11 828 Kč / čtvrtletně