Chci studovat

Co je potřeba k získání titulu MBA?

Co je potřeba k získání titulu MBA?

Studium MBA je v současnosti stále vyhledávanějším způsobem, jak posunout či znovu nastartovat svou kariéru. Ale dříve, než se do studia pustíte, je třeba splnit podmínky přijetí.

Na LIGS University je možné studium MBA absolvovat ve třech jazycích nebo dokonce v kombinaci těchto jazyků. Jedná se konkrétně o

  • český,
  • slovenský,
  • a anglický jazyk.

První podmínka je tedy logická - je to znalost jazyka či jazyků, které si vyberete pro absolvování studia.

Dalšími důležitými faktory, které se zohledňují před zahájením studia, jsou nejvyšší dosažené vzdělání a manažerská praxe. Na LIGS University je možné studium MBA absolvovat více formami, od čehož se odvíjí i míra požadovaného vzdělání a praxe.

Interactive Online MBA

Účastníky programu MBA mohou být, dá se říci, dva typy kandidátů.

První typ jsou ti, kteří mají vysokoškolské vzdělání a to minimálně bakalářský stupeň studia. Jako bakalářský stupeň je uznáván i zahraniční titul BBA (Bachelor of Business Administration).

Druhým typem kandidátů jsou ti, kteří sice nevystudovali vysokou školu, ale naopak, mají za sebou několikaletou manažerskou praxi.

Co ale dělat, když nemáte dostatečnou manažerskou praxi, ani vysokou školu a zároveň se vám nechce vrátit do školních lavic? Na LIGS University máte možnost vystudovat MBA a to tak, že nejprve absolvujete studium BBA, které vám poslouží jako pevný základ pro navazující studium MBA (nebo MSc či MPA) v oblasti managementu, financí, řízení lidských zdrojů, marketingu a dalších.

Excutive MBA

Pro zájemce o program Executive MBA platí stejné podmínky pro přijetí ke studiu, ale vzhledem k charakteru programu existuje pro kandidáty několik doporučení.

Studium probíhá formou blended learning na pravidelných dvoudenních tutoriálech, kde studenti navzájem diskutují a vyměňují si své zkušenosti z praxe. Proto je žádoucí a doporučené, aby studenti programu Executive MBA měli za sebou manažerskou praxi. Studium MBA tak pro ně bude mnohem přínosnější.

Stačí začít studovat

Splňujete výše uvedené podmínky pro studium? Pak už jen stačí vyplnit přihlášku a přiložit váš profesní životopis a kopii diplomu o nejvyšším dosaženém vzdělání a studovat můžete začít ještě dnes!

Tip: Chcete znát své znalosti managementu, HR, personalistiky, financí, marketingu, managementu či komunikace? Otestujte své znalosti v tomto testu.

Interactive Online MBA

Program MBA (Master of Business Administration) můžete na LIGS University studovat moderní formou interactive online. Díky tomu je studium MBA časově flexibilní a začít můžete kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studium MBA si můžete zvolit v češtině, angličtině nebo slovenštině. Sami si také vybíráte specializaci svého MBA i jednotlivé předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

Více informací Přihláška

11 828 Kč / čtvrtletně
10 795 Kč / čtvrtletně

Executive MBA

Program Executive MBA (Master of Business Administration) je založen na pravidelném setkávání s vrcholovými manažery významných firem, se kterými budete řešit reálné problémy z vašeho manažerského života. Vyměňte si cenné zkušenosti a diskutujte nad tématy, která vás zajímají. Executive MBA vám přinese nové kontakty, praktické zkušenosti tutorů i dalších studentů a  zefektivní vaši každodenní manažerskou práci.

Více informací Přihláška

26 875 Kč / čtvrtletně