MBA, DBA a PhD Quality management

Česká společnost pro jakost a americká LIGS University připravily praktické online vzdělávací programy MBA, DBA a PhD za zvýhodněnou cenu pro absolventy kurzů ČSJ a zájemce z oblasti Quality managementu zaměřené na prohloubení znalostí a dovedností ihned využitelných v praxi.

Jedná se o programy

• Master of Business Administration (MBA) Quality Management
  • Doctor of Philosophy (PhD) Quality Management
  • Doctor of Business Administration (DBA) Quality Management

Studium programu MBA je vhodné i pro absolventy středních škol s maturitou a manažerskou praxí.

Proč studovat na LIGS University?

• Do praxe okamžitě přenositelné znalosti
  • Východisko z osobní či profesní stagnace
  • Konkurenční výhodu oproti ostatním
  • Šanci na kariérní postup
  • Předpoklad pro vyšší ohodnocení v práci
  • Poznání moderního způsobu vzdělávání
  • Prestižní a světově uznávaný americký titul a diplom z americké LIGS University

Online forma umožňuje zahájení studia KDYKOLIV.

• Standardní cena 100 % online programu MBA činí 107 000 Kč (včetně všech daní a poplatků), ale díky absolvování kurzů u ČSJ a jejich uznáním do programu MBA Quality Management činí 80 000 Kč (včetně všech daní a poplatků).
  • Standardní cena 100 % online programu PhD a DBA činí 159 000 Kč (včetně všech daní a poplatků), ale díky absolvování kurzů u ČSJ a jejich uznáním do programu PhD nebo DBA Quality Management činí 110 000 Kč (včetně všech daní a poplatků).

Díky uznání absolvovaných kurzů ČSJ je možné získat nejen tuto speciální cenu studijního programu, ale také dochází k časovému zkrácení studia a navíc předměty lze volit z velmi široké nabídky LIGS University. Rozsah uznaných kurzů ČSJ je třeba projednat individuálně.

Studiem zvýhodněného programu navíc získáte:

• možnost rozložit si platby kurzovného do 8 splátek bez navýšení ceny
  • možnost kombinovat jazyk studia (čeština a angličtina)
  • ZDARMA záznam webináře „Proč investovat do studia MBA aneb má to smysl?"
  • ZDARMA možnost zúčastnit se webináře
  • ZDARMA přístup do online knihovny
  • ZDARMA eBook na téma „Leadership"
  • ZDARMA kreditní kartu Diners Club

Chcete vědět více? Zavolejte nám na bezplatnou linku 800 888 797 anebo nám napište na e-mail csj@ligsuniversity.cz.

V případě zájmu o studium uveďte CSJ jako unikátní kód v přihlášce.

Přihláška ke studiu

* údaje označené tímto znakem jsou povinné

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím výše uvedených údajů pouze pro potřeby LIGS University v souladu s příslušným zákonem o ochraně osobních údajů v platném znění. Váš souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním e-mailu.

Přihláška Exectuive MBA

Osobní údaje