Online setkání: Doktorské studium na LIGS University

Rozhodnutí studovat program DBA nebo PhD je důležitým krokem v životě každého profesionála. Znamená to, že se chce neustále zlepšovat a patřit ke špičkám svého oboru. Toto rozhodnutí v sobě ale nese i spoustu otázek, které se uchazeči o studium honí hlavou.

My na LIGS University vám chceme vaše rozhodnutí co nejvíce usnadnit, proto jsme pro vás připravili online setkání s prezidentem LIGS University Pavlem Makovským, který bude během setkání hovořit právě o programech online DBA a PhD a rád zodpoví všechny vaše otázky týkající se studia doktorských programů.

Pokud vás láká představa studia online DBA či PhD na LIGS University, neváhejte a do kalendáře si poznačte datum 5. října 2017 od 18:00 hodin, kdy proběhne online setkání.

Co se během setkání dozvíte?

• Pro koho je studium doktorských programů určeno?
  • Jaké jsou rozdíly mezi studiem PhD a DBA?
  • Z jakých specializací si můžete volit?
  • Co vám přinese studium na LIGS University?
  • Jak probíhá výuka online?
  • Jaká je časová náročnost studia?
  • A mnoho dalšího…

Online setkání se můžete zúčastnit z pohodlí vašeho domova. Stačí se pouze přihlásit prostřednictvím formuláře níže.

Těšíme se na vás!

Chci se zúčastnit online setkání