Studujte Executive MBA za dotovanou cenu!

Chcete studovat MBA, ale nevyhovuje vám 100% online forma programu? V tom případě vám s potěšením oznamujeme, že nová skupina Executive MBA se otevře již 13. října 2017!

A navíc, pokud se ke studiu přihlásíte do 30. září 2017, tak vám bude školné sníženo o 30 000 Kč.

Jaký je rozdíl mezi Online a Executive MBA?

Zatímco během studia 100% online se nesetkáváte se spolužáky ani tutory, Executive MBA probíhá formou osobních střetnutí studijních skupin s vyučujícími během dvoudenních tutoriálů. Během tutoriálů dochází k intenzivní výměně informací a zkušeností jak ze strany tutora, tak i mezi studenty navzájem.

Proč studovat Executive MBA na LIGS University?

• Studium v češtině (studenti ze Slovenska mohou psát a komunikovat ve slovenštině)
  • Vysoká kvalita tutorů
  • Osobní setkávání
  • Přizpůsobení časově zaneprázdněným manažerům
  • Cenová dostupnost – možnost studia na splátky bez navýšení ceny školného
  • Mezinárodní akreditace ASIC Premier University
  • Okamžitý přínos a propojenost s praxí
  • Diplom vydaný americkou univerzitou

Zajímá vás, jak takové studium Executive MBA probíhá? Podívejte se na následující video.

Pro více informací o programu Executive MBA nás neváhejte kontaktovat na info@ligsuniversity.cz nebo telefonicky na bezplatné lince 800 888 797.

Chci studovat