Vítáme nového člena Board of Directors!

Je nám velkou ctí přivítat do našich řad Richarda Jonese, který se stal novým členem Board of Directors LIGS University. Board of Directors je tvořen odborníky z různých odvětví a zemí, a proto je pro studenty zárukou trvale udržitelného rozvoje a zvyšování prestiže programů LIGS University.

Richard získal bakalářský a magisterský titul zaměřený na přírodní vědy na University of Wyoming, USA. V současné době působí jako docent na University of Hawaii – West Oahu. Mezi jeho odbornost patří předměty zaměřené na geologii, meteorologii a oceánografii. Jeho dlouhá a úspěšná kariéra mu přinesla řadu ocenění a zavedla ho na rozličná místa, například do Súdánu, na Antarktidu a jižní pól, kde zkoumal vliv globálního oteplování, a do oblasti Jižního Tichomoří, kde se podílel na výzkumu jevu El Nino.

Jsme velice hrdí, že se k nám Richard rozhodl přidat, a velice se těšíme na jeho přínos pro LIGS University!