WEBINÁŘ: Business modely a jejich použití

Na business modelech není nic mystického. Jednoduše řečeno, jedná se o jednoduché a logicky provázané zobrazení celého vašeho businessu – od zákazníků, přes potřebné zdroje až po finanční toky.

Dovolujeme si vás pozvat na další z bezplatných webinářů LIGS University, který se tentokrát zaměří na téma „Business modely a jejich použití“. Webinář se odehraje 19. září 2017 od 17:00 hod. pod vedením tutora LIGS University Michala Henycha, MBA, který je výkonným ředitelem firmy TrimCon poskytující poradenské, konzultační a koučovací služby v oblasti rozvoje managementu firem.

TÉMA Business modely a jejich použití
KDY 19. 09. 2017 v 17:00 hod.
KDE online
PŘEDNÁŠEJÍCÍ Michal Henych, MBA

Webinář se zaměří na:

• Business model – co to je a proč to (ne)potřebujete
  • Canvas – jak ho sestavit a používat
  • LogFrame, myšlenkové mapy, Balanced Scorecard a další nástroje pro Business modely
  • V rámci webináře uvidíte příklady existujících business modelů

Přihlaste se na náš bezplatný webinář!