WEBINÁŘ: Podstata a principy CSR

Společenská odpovědnost firem, tedy dobrovolné integrování sociálních a ekologických hledisek do každodenního fungování firmy, je jedním z fenoménů naší doby. Toto téma vám přiblížíme v dalším ze série webinářů zdarma, které pro vás LIGS University pravidelně pořádá.

Cílem webináře je seznámit účastníka s problematikou společenské odpovědnosti firem (Corporate Social Responsibility; CSR), jejími výhodami a způsoby, jak CSR ve firmě efektivně zavést. Účastníci se rovněž dozvědí, jak CSR měřit, reportovat, a co všechno se dá v této oblasti udělat, aniž by to ohrozilo rozpočet a hospodaření firmy.

Webinář „Podstata a principy CSR“ proběhne 17. října 2017 od 17:30 hodin pod vedením tutorky LIGS University Mgr. Markéty Dvořáčkové, MBA.

TÉMA Podstata a principy CSR
KDY 17. 10. 2017 od 17:30 hod.
KDE online
PŘEDNÁŠEJÍCÍ Mgr. Markéta Dvořáčková, MBA

Témata webináře:

• Úvod do společenské odpovědnosti firem (základní definice, rozdílné přístupy k CSR, argumenty pro, kritika CSR)
  • Tři pilíře společenské odpovědnosti
  • Zavádění CSR do praxe
  • Měření a hodnocení CSR

Přihlaste se na náš bezplatný webinář!