WEBINÁŘ: Reality současnosti, reality budoucnosti

V současnosti 58% majitelů nemovitostí prodává své nemovitosti bez realitních kanceláří. Je to zpúsobeno volnou živností na realitní činnost a špatnou odborností jak realitních makléřů a managerů, tak i majitelů realitních kanceláří.

Mnohým relitním makléřům chybí vzdělanost a informovanost, což vede k podvodům a velkým chybám při prodeji nemovitostí. Na trhu také chybí dostatečná a profesionální prezentace nemovitostí a pravdivé údaje a informace o prezentovaných nemovitostech. Chybí legislativa i kontrola dotčených orgánů.

Během webináře se seznámíte se základní pojmy subjektů, které se v realitách pohybují a s problematikou prezentace nemovitostí.

Webinář se uskuteční 30. ledna 2018 od 17:30 hodin a povedej jej tutor LIGS University Jan Píbil, PhD, MBA, který je zároveň ředitelem Virtuální realitní kanceláře.

TÉMA Reality součastnosti, reality budoucnosti
KDY 30. 1. 2018 od 17:30 hod.
KDE online
PŘEDNÁŠEJÍCÍ Jan Píbil, PhD, MBA

Témata webináře:

• Pojmy: realitní kancelář, realitní makléř, advokát, notář, franchisy
  • Realitní zákon současnosti a připravovaný se realitní zákon
  • Vzdělání v realitní činnosti pod MŠMT
  • Prezentace nemovitostí současnosti
  • Prezentace nemovitostí budoucnosti

Přihlaste se na náš bezplatný webinář!