Využijte léto ke studiu MBA!

Chcete strávit nadcházející léto smysluplně?
Chcete se posunout dál ve vaší kariéře?
Chcete studovat to, co vás opravdu zajímá a bude pro vás přínosné?

V tom případě pro vás máme odpověď: studium MBA online formou na LIGS University.

Studujte to, co vás zajímá!

Na LIGS University si můžete v programu MBA vybrat ze 16 specializací a 34 volitelných předmětů, což je nejširší nabídka předmětů ve studium MBA v České republice. Díky tomu můžete studovat to, co vás opravdu zajímá a je pro vás přínosné.

Studujte kdykoliv a kdekoliv!

Při studiu programu Interactive Online MBA nemusíte chodit do školy, ale škola přijde za vámi. Proto můžete studovat odkudkoliv i během léta a nemusíte čekat na podzimní termín zahájení.

Speciální letní cena

Teď máte navíc možnost získat při přihlášení a zahájení studia do 30. 6. 2017 speciální LETNÍ CENU a ušetřit 10 000 Kč z ceny školného.

čtvrtletně * (8 splátek do 2 let) jednorázová platba *
Běžná cena 14 313 Kč 114 500 Kč

Akční cena

13 063 Kč

104 500 Kč

* Uvedená cena zahrnuje veškeré daně a poplatky. Bližší informace o školném naleznete v ceníku.

Chci studovat

Proč studovat na LIGS University?

• akreditace ASIC Premier University – jediná škola v České republice
  • přístup do online knihovny se stovkami odborných titulů
  • odborné webináře
  • studentský informační systém a podpora po celou dobu studia
  • diplom z americké univerzity
  • online studium s nejdelší tradicí v České republice

Co řekli o studiu na LIGS University naši absolventi?

Chcete vědět více? Kontaktujte nás na bezplatné lince 800 888 797anebo nám napište na info@ligsuniversity.cz. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Těšíme se na vás!
Tým LIGS University

Nezávazná poptávka studia online MBA

* údaje označené tímto znakem jsou povinné

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím výše uvedených údajů pouze pro potřeby LIGS University v souladu s příslušným zákonem o ochraně osobních údajů v platném znění. Váš souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním e-mailu.