Novinky

NOVINKY

Studujte online a buďte pány svého času!

3. 4. 2017

Chcete na sobě pracovat a vzdělávat se? Chtěli byste svoji kariéru posunout vpřed, ale brání vám nedostatek času? Máme pro vás řešení: studium MBA, které probíhá 100% online!

Jaké jsou hlavní výhody online studia MBA na LIGS University?

  • Studium je 100 % online – všechny studijní aktivity probíhají online formou – komunikace s tutory, odevzdávání prací, dokonce i zkoušky z jednotlivých předmětů. Nemusíte se tedy přizpůsobovat žádným termínům.
  • Studujete kdykoliv a kdekoliv chcete – je pouze na vás kdy a kde se rozhodnete studovat. Potřebujete k tomu jenom počítač (či tablet nebo mobil) a připojení na internet.
  • Studium šité na míru – studijní programy LIGS University nabízejí množství specializací a volitelných předmětů. Například v programu MBA si můžete vybrat z 15 specializací a 33 volitelných předmětů.
  • Praktické studium – chceme, aby studium bylo přínosné pro vaši praxi. Proto jsou předměty sestavené tak, aby studentům přinesly co nejvíce poznatků, které budou moci uplatnit ve svém každodenním pracovním životě. Během studia se budete zabývat příklady z reálného manažerského života a rovněž budete rozebírat a zlepšovat své vlastní pracovní postupy.
  • Jazyk studia je na vás – můžete studovat v češtině, angličtině anebo si studium můžete nakombinovat. Jde nám o to, aby studium bylo hlavně podle vašich představ! V případě, že se rozhodnete pro kombinaci s angličtinou, budete komunikovat s našimi tutory z celého světa.

Přidejte se ke stovkám našich studentů a absolventů, kteří již měli možnost si online studium vyzkoušet a přesvědčit se o jeho výhodách.

Jak vlastně online studium probíhá?

1. Přihláška
Prvním krokem ke studiu je vyplnění přihlášky.

2. Podepsání smlouvy
Po odeslání pŕihlášky se s vámi spojíme a domluvíme všechny podrobnosti.

3. Platba
Po úhradě školného či první splátky vám budou zaslány přístupy do vašeho osobního studentského účtu.

4. Studium
Teď vám již nic nebrání ve vašem online studiu, které se skládá ze psaní seminárních prací, absolvování vědomostních testů, konzultací s tutory a účasti na webinářích.

5 . Závěrečná práce
Své studium zakončíte zpracováním a obhajobou závěrečné práce.

6.  Diplom a titul 
Po úspěšném absolvování všech studijních povinností vás čeká slavnostní zakončení studia a převzetí diplomu.

Chcete vědět více? Neváhejte a obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu na info@ligsuniversity.cz anebo telefonicky na čísle 800 888 797. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy!