LIGS University

Studium na zkoušku s certifikátem

Studium na zkoušku s certifikátem

Rádi byste studovali, ale nejste si jisti, zda budete studium zvládat ať už z časového či jiného důvodu?
Zkrátka, chcete si studium a jeho průběh nejdříve vyzkoušet?

S LIGS University není nic snazšího! Využijte možnost studovat po dobu až dvou měsíců na zkoušku v programu, MBAMPA či MSc na LIGS University. Tyto programy můžete studovat kdykoliv a odkudkoliv dle vašich časových možností. Více o výhodách online studia na LIGS University se dočtete zde.

Studium MBA na zkouškuPokud budete po studiu na zkoušku se studiem spokojeni, můžete pokračovat dále do dokončení vámi zvoleného programu Interactive Online MBA, MPA či MSc*. Pokud by vám studium z jakýchkoliv důvodů nevyhovovalo, můžete po studiu na zkoušku své studium ukončit bez jakýchkoliv dalších závazků a plateb.

Po úspěšném absolvování všech studijních aktivit v rámci studia na zkoušku - zpracování práce či prací a složení e-learningového testu, obdržíte certifikát o absolvování daného předmětu a navíc vám budou, v případě pokračování studia v programu Interactive MBA, MPA či MSc, absolvované aktivity uznány.

Pokud vás nabídka studia na zkoušku s certifikátem zaujala, stačí vyplnit přihlášku, vybrat si příslušný program Interactive Online MBA, MPA či MSc a po zaplacení administrativního poplatku ve výši 2 490 Kč ** (uvedená cena je konečná) začít studovat na zkoušku vámi zvolený program.

Chcete vědět více? Neváhajte nás kontaktovat na bezplatné zelené lince 800 888 797 anebo na e-mailové adrese info@ligsuniversity.cz.


 *) Upozorňujeme, že je třeba splňovat podmínky přijetí do vámi zvoleného programu LIGS University.

 **) V případě pokračování ve studiu v programu Interactive Online MBA, MPA či MSc po studiu na zkoušku, bude uhrazený administrativní poplatek ve výši 2 490 Kč odečten z celkové ceny příslušného programu. Administrativní poplatek je nevratný.

Podmínky přijetí do programu Interactive Online MBA, Interactive Online MPA a Interactive Online MSc.

PŘIHLÁSIT SE