Chci studovat

Jak poznám kvalitní studium MBA?

Jak poznám kvalitní studium MBA?

Nejenom titul MBA,  ale zejména kvalita je to, co se zohledňuje, když chcete, aby vám studium MBA přineslo opravdu znatelné výsledky a znalosti, které následně můžete použít ve své praxi. Profesní manažerský titul MBA je v České republice možné studovat převážně distanční formou, která kombinuje samostudium a dojíždění na jednotlivé výukové bloky. LIGS University kromě této formy (Executive MBA) nabízí možnost studia MBA také přímo z domova prostřednictvím formy MBA interactive online.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv formu, existuje několik dalších důležitých faktorů, kterými byste se měli řídit, když si budete vybírat svou MBA školu.

Kvalitní tutoři

Jednou z nedůležitějších informací, kterou byste si měli před začátkem studia zjistit, je kdo na škole vyučuje. I ti nejsvědomitější studenti totiž potřebují profesionální vedení od odborníků, aby pro ně bylo studium opravdu přínosné.

Na LIGS University působí tutoři, kteří jsou zkušenými manažery a odborníky v oblastech, ve kterých působí a ve velké míře přispívají k vysoké úrovni studia MBA a ostatních programů na LIGS University

Studijní materiály a knihovna

Kvalitní a přehledné studijní materiály jsou pro studium nezbytné, to platí dvojnásob zejména pro studenty  interactive online programů a pro časově vytížené manažery.

Na LIGS University jsou pro jednotlivé programy a specializace vytvořeny e-learningové materiály a  elektronická kompendia, která studentovi poskytují informace k dané problematice a pomáhají mu připravit se na zkoušky a testy. Kromě toho mají studenti k dispozici i online knihovnu, v níž se nacházejí stovky titulů z oblastí managementu, financí, marketingu, HR a mnoha dalších.

Informační systém a komunikace

V neposlední řadě je u studia MBA nutností i informační systém a komunikace. Prostředí informačního systému může studium zefektivnit a zpříjemnit nebo naopak, znechutit a zkomplikovat.

Informační systém na LIGS University se řadí do první zmíněné kategorie, což již potvrdili desítky spokojených studentů a absolventů. Má řadu funkcí – umožňuje studentům a tutorům mezi sebou navzájem komunikovat prostřednictvím chatu či diskusních fór, umožňuje absolvovat závěrečné testy a také je prostřednictvím něj možné kdykoliv kontaktovat studijní oddělení.

Interactive Online MBA

Program MBA (Master of Business Administration) můžete na LIGS University studovat moderní formou interactive online. Díky tomu je studium MBA časově flexibilní a začít můžete kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studium MBA si můžete zvolit v češtině, angličtině nebo slovenštině. Sami si také vybíráte specializaci svého MBA i jednotlivé předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

Více informací Přihláška

11 828 Kč / čtvrtletně
10 795 Kč / čtvrtletně

Executive MBA

Program Executive MBA (Master of Business Administration) je založen na pravidelném setkávání s vrcholovými manažery významných firem, se kterými budete řešit reálné problémy z vašeho manažerského života. Vyměňte si cenné zkušenosti a diskutujte nad tématy, která vás zajímají. Executive MBA vám přinese nové kontakty, praktické zkušenosti tutorů i dalších studentů a  zefektivní vaši každodenní manažerskou práci.

Více informací Přihláška

26 875 Kč / čtvrtletně