Chci studovat

Jak probíhá výuka při studiu MSc?

Studium MSc (Master of Science) nabízí v České republice několik institucí, které se od sebe liší mimo jiné i formou výuky, ve které studium MSc poskytují. Pokud jste se tedy rozhodli pro studium MSc a rozhodujete se mezi školami, měli byste si důkladně zvážit, jaká forma studia vám bude nejvíce vyhovovat.

Dálková nebo kombinovaná forma

V prvé řadě byste si měli promyslet, JAK chcete studovat: Z pohodlí domova či kanceláře, vytvářet si vlastní studijní plán a studovat dle svého tempa? Nebo se chcete vrátit na nějaký čas zase do „školních lavic“ a účastnit se přednášek? V České republice máte v podstatě na výběr ze dvou forem – a to dálková, která představuje studium prostřednictvím počítače připojeného k internetu anebo kombinovaná, která spojuje osobní setkávání s e-learningem.

Interactive online forma

Studium MSc na LIGS University probíhá formou interactive online. Tato moderní forma dálkového studia poskytuje studentovi naprostou časovou volnost a flexibilitu, neboť je zcela na studentovi, kdy se chce studiu věnovat. Online studium probíhá prostřednictvím Studentského informačního systému, který umožňuje studentovi přístup ke svému studiu kdykoliv (24 hodin, 7 dní v týdnu) a odkudkoliv na světě. Studentovi stačí mít počítač s připojením k internetu a motivaci a chuť ke studiu.

Interactive Online MSc

Studium programu MSc (Master of Science) vám pomůže pochopit principy fungování organizací a managementu a získat nové znalosti a dovednosti, které využijete při plnění profesních úkolů a cílů. Své zkušenosti vám předají tutoři, kteří působí na významných manažerských postech v národních i nadnárodních firmách.

Studiem programu MSc získáte:

• konkurenční výhodu oproti ostatním
  • předpoklad pro vyšší ohodnocení v práci
  • větší šanci na kariérní postup
  • světově uznávaný titul MSc
  • diplom vydaný americkou univerzitou

Program MSc na LIGS University studujete moderní interactive online formou, díky které bude vaše studium časově flexibilní. Své studium MSc můžete začít kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studovat můžete v češtině, angličtině, slovenštině nebo v kombinaci těchto jazyků. Sami si také vybíráte specializaci i jednotlivé volitelné předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

Po ukončení programu MSc můžete pokračovat ve studiu programu PhD či DBA.

Více informací Přihláška

11 828 Kč / čtvrtletně