Chci studovat

Studium MBA

Studium MBA

Jak studovat MBA?

Pro studium MBA je velmi důležité odhodlání na sobě pracovat a zlepšovat se. Právě proto MBA není pro každého - například určitě není pro ty, kteří jsou spokojeni tam, kde se momentálně nacházejí a nechystají se svůj osobní či profesní život posunout dál. Pokud ale patříte mezi ty, kteří stále mají chuť na sobě pracovat a zlepšovat se, jste pro studium MBA ideálním kandidátem.

Jak poznám kvalitní studium   Studium MBA pro podnikatele

Zaměřte se na to, co vás baví

To, co nás zajímá, děláme nejen rádi, ale děláme to také mnohem lépe než to, co nás nebaví. Proto klíčovým rozhodnutím při studiu MBA je volba té správné specializace. Pokud zvolíte dobře, část úspěchu se dostaví sama - budete totiž nasávat informace z oboru, o který máte upřímný zájem a do studia se nebudete muset nutit - právě naopak.

„Chci studovat, ale nemám čas“

Nedostatek času - to jsou dvě slova, která všichni v současnosti posloucháme a také používáme téměř denně. Právě čas je často největším nepřítelem pro manažery či lidi s vysokým pracovním nasazením. Pečlivé plánování a vysoká dávka sebekázně jsou proto nezbytnými nástroji k tomu, aby život při studiu MBA nebyl omezen, ale naopak obohacen.

V praxi je nejlepší vytvořit si časový harmonogram a studiu se věnovat pravidelně, abyste se vyhnuli plnění deadlinů na poslední chvíli a zbytečnému stresu.

V případě, že byste studium MBA plánovali absolvovat v průběhu dvou let, ideální je věnovat se mu dva až tři krát týdně v předem stanovených časových blocích.

Vše závisí na vašem individuálním nastavení. Studijní plán může vypadat například takto:

Úterý 17:30 – 21:30 studium učebních materiálů
Čtvrtek 18:00 – 22:00 čtení odborné literatury
Sobota dopoledne psaní prací

Udělejte první krok

Říká se, že nejtěžší je začít, přičemž o studiu to platí dvojnásob. Udělat první krok, tedy rozhodnout se studovat a opravdu začít je to, co mnozí odkládají na neurčito. Dvě třetiny z nich studovat nikdy nezačnou, protože stále najdou důvod proč ne „právě teď“ nebo studium odloží na „příští rok“. Nebuďte jedním z nich a udělejte první krok!

 

Tip: Otestujte své znalosti v on-line testu LIGS University, který vám nabízíme zcela zdarma.

 

Interactive Online MBA

Program MBA (Master of Business Administration) můžete na LIGS University studovat moderní formou interactive online. Díky tomu je studium MBA časově flexibilní a začít můžete kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studium MBA si můžete zvolit v češtině, angličtině nebo slovenštině. Sami si také vybíráte specializaci svého MBA i jednotlivé předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

Více informací Přihláška

11 828 Kč / čtvrtletně
10 795 Kč / čtvrtletně

Executive MBA

Program Executive MBA (Master of Business Administration) je založen na pravidelném setkávání s vrcholovými manažery významných firem, se kterými budete řešit reálné problémy z vašeho manažerského života. Vyměňte si cenné zkušenosti a diskutujte nad tématy, která vás zajímají. Executive MBA vám přinese nové kontakty, praktické zkušenosti tutorů i dalších studentů a  zefektivní vaši každodenní manažerskou práci.

Více informací Přihláška

26 875 Kč / čtvrtletně