Chci studovat

Jak studovat MBA online?

Jak studovat MBA online?

Online studium je dnes již relativně rozšířenou a akceptovanou formou studia. Přes internet máte v současnosti možnost kromě jiného doplnit si své profesní vzdělání a získat např. titul MBA.

Je online forma MBA pro Vás ta pravá?

Online MBA je lákavé pro ty, kteří by chtěli studovat, ale z časových důvodů studium stále odkládají. Právě pro ně je řešením studování přes internet. Online MBA je ale atraktivní možností i pro firmy, které chtějí studium poskytnout svým zaměstnancům - online výuka je cenově dostupnější a zaměstnanci za ní nemusí dojíždět, což je častou nevýhodou kombinovaného MBA studia.

Studujte MBA přímo z domova

Studium Interactive Online MBA je jedinečnou formou vzdělávání a to hned z několika důvodů: studenti si své studium přizpůsobují sami sobě na základě vlastních preferencí, plánů, cílů nebo profesí. Ať už jde o základní výhody, kdy je možné si vybrat KDE a KDY studovat, mnozí oceňují i ​​možnost vybrat si v jakém pořadí absolvují konkrétní předměty a jiné studijní aktivity.

Je online studium MBA jednodušší než klasické?

Co se týká pragmatických aspektů - ano, studovat online je určitě snadné a pohodlné; stačí zapnout počítač a začít studovat, ať už z pohodlí vaší kanceláře nebo domova.

Je to ale mnohem náročnější, když už jde o samotné studium. Jelikož při této formě vzdělávání nad vámi nikdo nestojí a nenapomíná vás, chce to hodně odhodlání, sebezapření a kázně.

Jak studovat online a zároveň efektivně?

Jak již bylo zmíněno, aby bylo online studium MBA efektivní, je nutná jistá dávka disciplíny. Přečtěte si několik doporučení, díky kterým bude pro vás studium MBA určitě přínosnější a produktivnější:

  • Plánujte – všechny aktivity si naplánujte předem. To, že budete vědět, co přesně vás čeká a kdy, vás nejednou zachrání před zmeškaným termínem či časovým skluzem.
  • Studujte po úsecích, které si předem stanovíte – rozdělte si studijní materiály do krátkých, ale intenzivních celků. Uvidíte, že vám to půjde lépe, když se budete soustředit každý den 30 minut namísto toho, abyste se snažili nastudovat celou knihu za jeden víkend.
  • Buďte v kontaktu se „spolužáky“ – i když studujete sami, nejste v tom sami! Například na LIGS University máte možnost spojit se se spolužáky anebo tutory a ptát se či diskutovat na různá témata.

To podstatné je ale samozřejmě jenom na vás – a to vůle a odhodlání zlepšovat se.

Interactive Online MBA

Program MBA (Master of Business Administration) můžete na LIGS University studovat moderní formou interactive online. Díky tomu je studium MBA časově flexibilní a začít můžete kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studium MBA si můžete zvolit v češtině, angličtině nebo slovenštině. Sami si také vybíráte specializaci svého MBA i jednotlivé předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

Více informací Přihláška

11 828 Kč / čtvrtletně

Executive MBA

Program Executive MBA (Master of Business Administration) je založen na pravidelném setkávání s vrcholovými manažery významných firem, se kterými budete řešit reálné problémy z vašeho manažerského života. Vyměňte si cenné zkušenosti a diskutujte nad tématy, která vás zajímají. Executive MBA vám přinese nové kontakty, praktické zkušenosti tutorů i dalších studentů a  zefektivní vaši každodenní manažerskou práci.

Více informací Přihláška

26 875 Kč / čtvrtletně