Chci studovat

Jak vám studium MBA může změnit život

Jak vám studium MBA může změnit život

Studium MBA není „pouze“ o nových znalostech a manažerských schopnostech. Mnozí absolventi, kteří si studiem MBA prošli, říkají, že studium pro ně znamenalo mimo jiné změnu celkového postoje a pohledu na život, ať už osobní nebo ten profesní. „Myslím, že firmu bych si založil i bez absolvování MBA, ale díky studiu mám bezpochyby jiný, širší pohled na věc a ve své kariéře jsem dokázal věci, o kterých by mi dříve ani nenapadlo uvažovat,“ říká jeden z absolventů studia MBA na LIGS University.

Jiný pohled na věc díky MBA

Lidé, kteří se rozhodnou pro studium MBA jsou zpravidla ti, kteří se nespokojí s čímkoliv a vědí, že stále je co zlepšovat. Jsou to cílevědomí profesionálové, kteří za sebou mají určité zkušenosti ve svém oboru a chtějí si je rozšířit a obohatit.

Většina absolventů LIGS University patří právě do této skupiny.

56% potvrdilo, že do studia MBA se pustili proto, aby získali nové, aktuální a inovativní poznatky týkající se sféry, ve které profesně působí.

15% uvedlo, že studium MBA si zvolili jako východisko ať už z osobní nebo profesní stagnace a 42% začalo studovat kvůli lepším budoucím vyhlídkám na trhu práce.

Nezávisle od motivace ke studiu se ale všichni absolventi shodují na tom, že jim studium MBA kromě očekávaných výsledků přineslo i jiný pohled na věc a novou perspektivu.

Nejdůležitější je přístup

Samozřejmě, ani profesní úspěch, ani lepší pracovní pozice nepřijdou sami od sebe. Důležité je chtít a aktivně se na svém studiu podílet, aby výsledek opravdu stál za to. Stále vám však chybí motivace? Přečtěte si, co o studiu MBA řekli absolventi LIGS University.

Otestujte zdarma své znalosti v MBA testu

Test MBA zdarma

Tip: Otestujte své znalosti MBA v on-line testu,
který nabízíme zcela zdarma.

 

 

Interactive Online MBA

Program MBA (Master of Business Administration) můžete na LIGS University studovat moderní formou interactive online. Díky tomu je studium MBA časově flexibilní a začít můžete kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studium MBA si můžete zvolit v češtině, angličtině nebo slovenštině. Sami si také vybíráte specializaci svého MBA i jednotlivé předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

Více informací Přihláška

11 828 Kč / čtvrtletně
10 795 Kč / čtvrtletně

Executive MBA

Program Executive MBA (Master of Business Administration) je založen na pravidelném setkávání s vrcholovými manažery významných firem, se kterými budete řešit reálné problémy z vašeho manažerského života. Vyměňte si cenné zkušenosti a diskutujte nad tématy, která vás zajímají. Executive MBA vám přinese nové kontakty, praktické zkušenosti tutorů i dalších studentů a  zefektivní vaši každodenní manažerskou práci.

Více informací Přihláška

26 875 Kč / čtvrtletně