Chci studovat

Jaké výhody přináší MBA pro zaměstnavatele?

Jaké výhody přináší MBA pro zaměstnavatele?

Máte za sebou léta praxe a jste ve své práci úspěšní? V tom případě se vám může velmi snadno stát, že se posunete na jinou, vyšší pozici nebo si založíte vlastní firmu. Tak či onak, kromě vyššího platového ohodnocení a nových příležitostí vás bude pravděpodobně čekat i více práce a odpovědnosti.
Team leader, vedoucí oddělení nebo manažer - ať je název vaší pracovní pozice jakýkoliv, jakmile zaujmete vedoucí pozici, budeme mít na starosti větší či menší počet lidí, kteří se na vás budou spoléhat, budou na vás záviset, jednoduše, budete za ně zodpovědní. Tehdy zjistíte, že posunutím se na vyšší pozici vaše práce nekončí, ale právě naopak - začíná.

Studium MBA je pro ty, kteří chtějí vědět více

Studium MBA je přesně pro lidi, které jsme popsali výše. Pro takové, kteří o své práci a o oblasti, ve které působí, vědí hodně, ale zároveň jsou si vědomi, že by se toho mohli ještě hodně naučit. Je pro ty, kteří mají na čem stavět a zároveň se nebojí připustit, že stále je se v čem zlepšovat a kam posouvat. Hlavně na vedoucích postech a hlavně v současnosti totiž nikdy nenastane bod, ve kterém byste si mohli říct, že už toho víte dost nebo, že více již vědět nepotřebujete.

Udržujte krok

Ať už se jedná o otázky z oblasti personalistiky, financí, marketingu nebo firemní strategie, denně se budete setkávat se stále se měnícími trendy, proto netřeba usnout na vavřínech, ale naopak udržovat rychlý krok. Na LIGS University vám v tom pomohou profesionálové z praxe, kteří vás během studia MBA povedou v rámci jednotlivých specializací a předmětů.

Ani současná dobrá pracovní pozice, dokonce ani titul vám budoucí úspěchy nezajistí. Je to neustálé studium a pracování na sobě, co vám otevírá dveře k úspěšné kariéře a budoucnosti.

Interactive Online MBA

Program MBA (Master of Business Administration) můžete na LIGS University studovat moderní formou interactive online. Díky tomu je studium MBA časově flexibilní a začít můžete kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studium MBA si můžete zvolit v češtině, angličtině nebo slovenštině. Sami si také vybíráte specializaci svého MBA i jednotlivé předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

Více informací Přihláška

11 828 Kč / čtvrtletně
10 795 Kč / čtvrtletně

Executive MBA

Program Executive MBA (Master of Business Administration) je založen na pravidelném setkávání s vrcholovými manažery významných firem, se kterými budete řešit reálné problémy z vašeho manažerského života. Vyměňte si cenné zkušenosti a diskutujte nad tématy, která vás zajímají. Executive MBA vám přinese nové kontakty, praktické zkušenosti tutorů i dalších studentů a  zefektivní vaši každodenní manažerskou práci.

Více informací Přihláška

26 875 Kč / čtvrtletně