Chci studovat

Jaké vzdělání potřebujete ke studiu MBA?

Jaké vzdělání potřebujete ke studiu MBA?

Profesní titul MBA je výstupem studijního programu Master of Business Administration. Nejedná se tedy o ekvivalent klasických českých vysokoškolských titulů, proto i podmínky k přijetí jsou, co se dosaženého vzdělání týká, odlišné.

Podmínkou je zejména praxe

Součástí přijetí ke studiu MBA je dodání některých písemností, jako je například kopie vysokoškolského diplomu či maturitního vysvědčení, které ověří předchozí dosažené vzdělání a dále životopisu k doložení získané praxe. Ovšem pozor, v případě, že vaše nejvyšší dosažené vzdělání je právě to ze střední školy, je k přijetí do MBA programu potřeba ještě prokazatelná manažerská praxe. Titul MBA tedy není možné získat jako čerstvý středoškolák.

Bc., Ing., Mgr.

Pro studium Interactive Online MBA dostačuje vysokoškolské vzdělání alespoň bakalářského stupně. V praxi se k této formě studia hlásí především zájemci z řad středního a vyššího managementu, jejichž manažerská praxe není tak rozsáhlá.

Pokud se chcete přihlásit ke studiu Executive MBA jsou nároky o něco vyšší - podmínkou pro přijetí je titul Mgr. nebo Ing. a dlouhodobější praxe na manažerské řídící pozici. Studenti programu Executive MBA působí především na pozicích ve vyšším či TOP managementu. 

To je vše, co potřebujete, chcete-li dosáhnout na titul MBA, tedy vyjma odvahy a chuti načerpat nové poznatky a prohloubit své praktické dovednosti.

Interactive Online MBA

Program MBA (Master of Business Administration) můžete na LIGS University studovat moderní formou interactive online. Díky tomu je studium MBA časově flexibilní a začít můžete kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studium MBA si můžete zvolit v češtině, angličtině nebo slovenštině. Sami si také vybíráte specializaci svého MBA i jednotlivé předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

Více informací Přihláška

11 828 Kč / čtvrtletně
10 795 Kč / čtvrtletně

Executive MBA

Program Executive MBA (Master of Business Administration) je založen na pravidelném setkávání s vrcholovými manažery významných firem, se kterými budete řešit reálné problémy z vašeho manažerského života. Vyměňte si cenné zkušenosti a diskutujte nad tématy, která vás zajímají. Executive MBA vám přinese nové kontakty, praktické zkušenosti tutorů i dalších studentů a  zefektivní vaši každodenní manažerskou práci.

Více informací Přihláška

26 875 Kč / čtvrtletně