Chci studovat

Lze studovat MBA při častém cestování

Lze studovat MBA při častém cestování

V dnešní době je časté cestování součástí pracovní života mnoha manažerů. I když existuje celá řada možností, jak komunikovat na dálku např. s centrálou v zahraničí (skype, videokonference apod.) osobní schůzka patří pořád na první místo v komunikaci. A proto nezbývá manažerům než sednout do letadla či za volant a cestovat za klienty, obchodními partnery nebo na setkání v mateřské společnosti.

Čas na cestě mohou manažeři využít k dodělávání restů, plnění pracovních úkolů či třeba na studium MBA. LIGS University nabízí formu studia MBA, která umožňuje studovat kdekoliv, třeba i na zahraničních cestách.  Jedná se o program Interactive Online MBA.

Online studium prostřednictvím internetu

Studium MBA interactive online formou probíhá prostřednictvím počítače připojeného k internetu. To je vše co studenti potřebují. Ve svém studentském účtu mají k dispozici studijní podklady, jako jsou e-learningové materiály a kompendia, testy a online knihovnu. Prostřednictvím studentského systému probíhá i komunikace studentů s tutory, se kterými konzultují své písemné práce. Online forma studia MBA tedy nabízí možnost, jak efektivně využít čas na cestách a navíc ještě získat tolik potřebné znalosti a dovednosti.

Interactive Online MBA

Program MBA (Master of Business Administration) můžete na LIGS University studovat moderní formou interactive online. Díky tomu je studium MBA časově flexibilní a začít můžete kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studium MBA si můžete zvolit v češtině, angličtině nebo slovenštině. Sami si také vybíráte specializaci svého MBA i jednotlivé předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

Více informací Přihláška

11 828 Kč / čtvrtletně

Executive MBA

Program Executive MBA (Master of Business Administration) je založen na pravidelném setkávání s vrcholovými manažery významných firem, se kterými budete řešit reálné problémy z vašeho manažerského života. Vyměňte si cenné zkušenosti a diskutujte nad tématy, která vás zajímají. Executive MBA vám přinese nové kontakty, praktické zkušenosti tutorů i dalších studentů a  zefektivní vaši každodenní manažerskou práci.

Více informací Přihláška

26 875 Kč / čtvrtletně