Chci studovat

Lze získat titul MSc při častém cestování?

Titul MSc je v současnosti volbou mnoha profesionálů, kteří v převážné většině působí ve vědecké sféře, ať už na středních či vyšších pracovních pozicích. Mnozí z nich se pro nabytí titulu MSc rozhodují kvůli tomu, že ačkoli již disponují mnoha teoretickými znalostmi, chtěli by si své vědomosti rozšířit o znalosti z manažerské praxe.

MSc pro časově zaneprázdněné

S vyššími pracovními pozicemi se často spojuje vysoká míra časové vytíženosti a časté cestování. Právě pro tyto manažery poskytuje LIGS University studium MSc online. Jedná se konkrétně o MSc - interactive online formu studia, při které student vykonává všechny studijní aktivity prostřednictvím internetu. Díky této formě studia mohou studenti dlouhý čas na cestách využít ke studiu potřebných materiálů či vypracování seminárních prací.

Lze studovat online a zároveň účinně?

Aby bylo online studium MSc efektivní, je nutná jistá dávka sebekázně a disciplíny. Jaká jsou doporučení, díky kterým bude pro vás studium MSc určitě přínosnější a produktivnější?

• Studujte po úsecích, které předem určíte – rozdělte si studijní materiály do krátkých, ale intenzivních celků. Uvidíte, že vám to půjde lépe, když se budete soustředit každý den 30 minut namísto toho, abyste se snažili nastudovat celou knihu za jeden víkend.
  • Plánujte – všechny aktivity si naplánujte předem. To, že budete vědět, co přesně vás čeká a kdy, vás nejednou zachrání před zmeškaným termínem či časovým skluzem.
  • Buďte v kontaktu se „spolužáky“ – i když studujete sami, nejste v tom sami! Například na LIGS University máte možnost spojit se se spolužáky anebo tutory a ptát se či diskutovat na různá témata.

To podstatné je ale samozřejmě jenom na vás – a to vůle a odhodlání zlepšovat se.

MSc online na LIGS University

LIGS University má s poskytováním online studia dlouholeté zkušenosti a to nejen v programu MSc ale i dalších, jako například BBA, MBA, MPA, PhD zda DBA a je lídrem v online vzdělávání v České republice. Spokojenost stovek studentů na LIGS University dokládají i absolventské reference, které si můžete přečíst na stránce referencí.