Mezinárodní stáže s LIGS University

13. 1. 2015

Ve spolupráci s partnerskou společností Consult-Evropa mají nově studenti programů LIGS University možnost zúčastnit se krátkodobých stáží ve firmách zemí Evropské unie.

Během sedmi až deseti dnů účastníci navštíví úspěšné firmy a seznámí se v praxi s řešením řídících úkolů, zúčastní se seminářů předních podnikatelských poradců a vědců z praxe a získají tak nové praktické znalosti. Rovněž si vymění zkušenosti s kolegy v oboru, naváží nové podnikatelské kontakty a seznámí se s kulturou a památkami jiných zemí. Podrobnější informace o stážích, jejich programu a náplni, naleznete v prezentaci.

V případě, že vás profesní business stáže s LIGS University zaujaly a měli byste zájem o účast, neváhejte nám sdělit své preference a dotazy prostřednictvím našeho dotazníku, který slouží k tomu, abychom pro vás mohli připravit maximálně užitečné a přínosné stáže.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@ligsuniversity.cz.

Mezinárodní stáže LIGS University