LIGS University nejvíce splňuje požadavky manažerů a manažerek na studium online MBA

26. 8. 2015

Na základě výsledků výzkumu, který realizovala Asociace institucí manažerského vzdělávání (www.aimv.cz) mezi českými a slovenskými manažery a manažerkami v srpnu 2015 na téma „Studium MBA v roce 2015“ vyplývá, že LIGS University nejlépe odpovídá jejich preferencím při volbě programu MBA.

Z výzkumu vyplývá, že manažeři a manažerky pro své studium MBA hledají program, který:

• je možno studovat online formou - tento požadavek LIGS University splňuje, neboť je průkopníkem online MBA v České
    i Slovenské republice a udává směr tohoto typu vzdělávání,
  • má tradici - LIGS University je na trhu od roku 2006 a patří k nejstarším MBA školám v ČR a SR,
  • je zakončen diplomem, který absolventi obdrží ze zahraniční vysoké školy - absolventi programů LIGS University obdrží diplom z americké vysoké školy LIGS University,
  • probíhá v českém, resp. slovenském jazyce nebo v kombinaci s jiným cizím jazykem - studenti programů LIGS University mohou studovat v českém, slovenském, anglickém a ruském jazyce nebo v jejich kombinaci,
  • je cenově dostupný s možností splátek - cena programu online MBA je podle srovnání AIMV nejpříznivější.

Zdroj: www.aimv.cz
Tisková zpráva AIMV ke stažení zde.

Jsme velice rádi, že výzkum realizovaný AIMV potvrdil, že LIGS University jde dlouhodobě správným směrem a plní zájemcům o studium online MBA a rovněž svým studentům jejich představy o moderním a kvalitním studiu s maximálním přínosem do jejich praxe.

O čemž svědčí ohlasy absolventů na jejich studium, což je pro nás známka nejvyššího uznání a kvality LIGS University.