Almanach k 10. výročí LIGS University

16. 3. 2016

Při příležitosti 10. výročí LIGS University jsme připravili almanach, ve kterém naleznete absolventy a tutory LIGS University.

LIGS University za deset let svého vývoje ušla velký kus cesty a jsme hrdí na všechny naše absolventy, studenty, tutory a zaměstnance, že se stali nedílnou součástí LIGS University a jejího příběhu. V současné době máme více než 70 tutorů a 550 studentů z 22 zemí z celého světa, kteří studují v angličtině, češtině či slovenštině nebo v kombinaci těchto jazyků. Je to pro nás nejenom potvrzení naší práce, ale také závazek do budoucnosti - neustále na sobě pracovat, rozvíjet se a zlepšovat.

Přínos studia a spokojenost našich studentů a absolventů je hlavní motivací celého našeho týmu.

Staňte se součástí široké rodiny LIGS University i Vy!