Den otevřených dveří na LIGS University

14. 5. 2015

Den otevřených dveří na LIGS UniversityPřemýšlíte nad studiem a chtěli byste se dozvědět více o škole, pro kterou se rozhodujete?

Právě pro vás jsme na LIGS University připravili Den otevřených dveří, který se bude konat 3. 6. 2015 od 14:00 do 19:00 hod. v prostorách LIGS University na adrese Dobrovského 40, Praha 7 - Holešovice.

Během vaší návštěvy vám rádi představíme naše manažerské programy BBAMBA, MSc, MPADBA a PhD. Také vám představíme možnosti studia či další aktivity, jakými jsou například zahraniční business stáže nebo jazykový a poznávací pobyt na Hawaii.

V případě vašeho zájmu vás prosíme o nezávazné potvrzení vaší účasti na telefonu
800 888 797
či na e-mailové adrese: info@ligsuniversity.cz.

Nehodí se vám stanovený termín nebo čas? Přesto máte zájem dozvědět se více informací
o studiu manažerských programů na LIGS University? Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na výše uvedeném telefonním čísle nebo e-mailové adrese a my se s vámi rádi dohodneme na individuálním setkání v termínu a čase, který vám bude vyhovovat.

Pro zájemce o studium ze Slovenska nabízíme možnost setkání se zástupci LIGS University dne 10. 6. 2015 v Bratislavě. Setkání se uskuteční pouze na základě závazně domluvené schůzky se zájemci. Pokud máte o setkání zájem, kontaktujte nás na výše uvedených kontaktech.

Těšíme se na vás!
tým LIGS University