9. 1. 2014

LIGS University srdečně zve všechny zájemce o studium v programech BBA, MBA, MSc a DBA (PhD) v českém, slovenském, ruském a anglickém jazyce na Den otevřených dveří, který se bude konat ve středu 22. ledna 2014 od 14:00 do 19:00 hodin v prostorách LIGS University na adrese: Dobrovského 40, Praha 7 - Holešovice.

Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a představíme naše vzdělávací manažerské programy.

V případě vašeho zájmu o účast na Dni otevřených dveří vás prosíme o nezávazné potvrzení vaší účasti na telefonu 800 888 797 či na e-mailové adrese: info@ligsuniversity.cz

Nehodí se vám nabízený termín a čas? Přesto máte zájem dozvědět se více informací o našich manažerských programech? Neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat na výše uvedených kontaktech, rádi si s vámi domluvíme individuální setkání ve vám vyhovujícím termínu a čase.

Pro zájemce o studium ze Slovenska nabízíme možnost setkání k představení programů LIGS University v našem kontaktním místě na adrese Klariská 14, Bratislava dne 28. 1. 2014 nebo 12. 2. 2014 od 15:00 do 18:00 hodin. Setkání se uskuteční pouze na základě závazně domluvené schůzky se zájemci. Pokud máte o setkání zájem, kontaktujte nás na výše uvedených kontaktech.