Dne 24. 10. 2014 otevíráme novou skupinu Executive MBA

28. 5. 2014

Rádi bychom vás informovali, že LIGS University otevírá dne 24. 10. 2014 novou studijní skupinu programu Executive MBA v českém jazyce (studenti ze Slovenska mohou psát práce a komunikovat ve slovenštině). Již nyní máte možnost se ke studiu přihlásit prostřednictvím předběžné přihlášky.

Jaké jsou hlavní výhody Executive MBA?

• zaměření na praxi,
  • získání nových zkušeností a kontaktů,
  • diplom vydaný americkou univerzitou,
  • vysoká kvalita tutorů,
  • přizpůsobení časově zaneprázdněným manažerům,
  • další výhody naleznete zde.

Nyní máte šanci ušetřit až 88 250 Kč na kurzovném ze standardní ceny, jelikož pro nové studenty, kteří zahájí studium v programu Executive MBA se studijní skupinou od 24. 10. 2014 je platná DOTOVANÁ CENA s možností splátek bez navýšení. Navíc pokud se přihlásíte a začnete studovat ve dvou, každý z vás získá ještě 5% slevu z dotované ceny programu. Více informací o výši kurzovného naleznete v ceníku.

V roce 2014 jsme otevřeli již dvě studijní skupiny programu Executive MBA. Jedna skupina zahájila v únoru 2014. Vybrané fotografie ze slavnostního zahájení a prvního tutoriálu této studijní skupiny naleznete zde. Druhou skupinu programu Executive MBA jsme úspěšně otevřeli v dubnu 2014. Fotografie z dubnového zahájení naleznete zde.

Představení programu Executive MBA můžete shlédnout v krátkém videu zde.

Rádi byste také studovali program Executive MBA v českém jazyce na LIGS University? Vyplňte předběžnou přihlášku nebo nás kontaktujte e-mailem na info@ligsuniversity.cz nebo telefonicky na bezplatné lince 800 888 797800 888 797.

Těšíme se na vás,
tým LIGS University