Dny otevřených dveří na LIGS University

27. 8. 2013

Srdečně vás zveme na Dny otevřených dveří LIGS University, které se budou konat ve čtvrtek 5. září 2013 a v pondělí 16. září 2013 od 14:00 do 19:00 hodin v prostorách LIGS University na adrese: Dobrovského 40, Praha 7 - Holešovice.

Rádi vám představíme naše vzdělávací manažerské programy BBA, MBA, MSc a DBA (PhD) a zodpovíme vaše dotazy. V případě zájmu vás prosíme o nezávazné potvrzení vaší účasti na telefonu 800 888 797 či na e-mailové adrese: info@ligsuniversity.cz

Nehodí se vám nabízený termín a čas? Přesto máte zájem dozvědět se více informací o našich manažerských programech? Neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat na výše uvedených kontaktech, rádi si s vámi domluvíme individuální setkání ve vám vyhovujícím termínu a čase.