Dny otevřených dveří na LIGS University

7. 8. 2014

Rádi bychom vám osobně představili naše vzdělávací manažerské programy BBA, MBA, MPA, MSc, DBA a PhD, a proto vás srdečně zveme na Dny otevřených dveří, které se budou konat v prostorách LIGS University na adrese Dobrovského 40, Praha 7 - Holešovice v následujících termínech:

• středa 3. 9. 2014 od 14:00 do 19:00 hodin
  • pondělí 15. 9. 2014 od 14:00 do 19:00 hodin

Na Dnech otevřených dveří vám rádi zodpovíme vaše dotazy ohledně studia MBA, BBA, MPA, MSc, DBA a PhD, které můžete studovat blended learning či moderní interactive online formou v českém, slovenském, ruském nebo v anglickém jazyce či v kombinaci těchto jazyků.

Pokud se nemůžete zúčastnit Dnů otevřených dveří v Praze, nabízíme vám ještě možnost osobního setkání se zástupci LIGS University v Bratislavě, které proběhne ve dnech 26. 8. 2014 a 11. 9. 2014 od 14:00 do 19:00 hodin.

Pokud máte zájem o účast na Dnech otevřených dveří v Praze či o setkání v Bratislavě, kontaktujte nás prosím na telefonu 800 888 797 či na e-mailové adrese: info@ligsuniversity.cz.

Těšíme se na vás!
tým LIGS University

Nehodí se vám nabízené termíny? Přesto máte zájem dozvědět se více informací o našich manažerských programech? Neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat na výše uvedených kontaktech, rádi si s vámi domluvíme individuální setkání (osobní formou či prostřednictvím skype video rozhovoru) ve vámi vyhovujícím termínu a čase.