EMPRESA MEDIA - nový partner LIGS

9. 8. 2013

Novým partnerem LIGS se stala společnost EMPRESA MEDIA, a.s. - vydavatelství, které vydává zpravodajský týdeník TÝDEN, odborný týdeník MarketingSalesMedia a společenské týdeníky Instinkt (www.instinkt.tyden.cz) a Sedmička (www.sedmicka.tyden.cz). Dále společnost vydává měsíčníky pro mládež - POPCORN, Top dívky a Animáček (www.animacek.tv). Z elektronických titulů provozuje vydavatelství zpravodajské portály: www.tyden.cz, www.marketingsales.cz, magazín PC Tuning, portál o nových aplikacích Svět aplikací a dále weby jednotlivých tištěných titulů. V září 2012 koupilo vydavatelství většinový podíl ve společnosti Barrandov Televizní Studio, a. s., provozovateli celoplošné televize TV Barrandov (www.barrandov.tv).

Na základě uzavřeného partnerství získávají noví studenti programů LIGS jako dárek roční předplatné týdeníku MarketingSalesMedia.