Executive MBA za dotovanou cenu!

16. 8. 2016

9. 12. 2016 otevíráme novou skupinu programu Executive MBA. LIGS University každoročně otevírá dvě studijní skupiny tohoto programu a v této máte možnost být i vy!

Program Executive MBA je založen na pravidelném setkávání studentů a tutorů – manažerů významných firem, profesionálů a odborníků z oblastí managementu, marketingu, komunikace, financí a dalších.

Executive MBA vám kromě nových znalostí přinese také nové kontakty a zkušenosti dalších studentů a tutorů, čímž vám pomůže zefektivnit vaši každodenní manažerskou práci či posunout se dál v kariéře.

Executive MBA teď za dotovanou cenu 215 000 Kč bez DPH
oproti běžné ceně 245 000 Kč bez DPH. Školné si navíc můžete rozložit do splátek bez navýšení.

Dotovaná cena platí pro studenty, kteří zahájí studium se studijní skupinou od 9. 12. 2016.
Více informací o ceně a financování studia Executive MBA naleznete v ceníku.

PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA

Jak to vypadá v programu Executive MBA na LIGS University? Podívejte se na fotografie ze zahájení předešlých studijních skupin.

V čem spočívá výjimečnost programu Executive MBA?

• Naučíte se nové poznatky od tutorů, zkušených odborníků z praxe;
  • Budete si moci vyměňovat zkušenosti se svými spolužáky;
  • Budete řešit reálné problémy ze svého manažerského života;
  • Získáte nové zkušenosti a kontakty;
  • Po ukončení studia obdržíte diplom z americké univerzity;
  • A další.

Krátce o programu Executive MBA:

Video-reference absolventů:

Zaujalo vás studium programu Executive MBA na LIGS University? Vyplňte předběžnou přihlášku nebo nás kontaktujte e-mailem na info@ligsuniversity.cz či telefonicky na bezplatné lince 800 888 797.

Těšíme se na vás!
Tým LIGS University