Jazykový a poznávací pobyt na Hawaii!

24. 2. 2015
  • Chcete si odpočinout a navíc poznat krásy havajských ostrovů?
  • Naučit se anglicky nebo se v angličtine zdokonalit?
  • Užít si krásné a teplé počasí a nádherné pláže?
  • A to všechno za výhodnou cenu?

Tak poleťte s námi na jazykový a poznávací skupinový pobyt do Honolulu, Hawaii!

LIGS University připravila pro studenty a absolventy manažerských programů BBA, MBA, MPA, MScDBA a PhD, ale i pro zájemce o studium zvýhodněnou nabídku pobytu na Hawaii spojeného s možností účasti na jazykovém kurzu, poznáním krás Hawaii a odpočinku v nádherné destinaci. Účast je možná samostatně či s partnerem, partnerkou, rodinou apod. na jeden a více týdnů.

Termín skupinového pobytu je od 25. dubna 2015 na jeden až tři týdny za zvýhodněnou cenu
pro studenty, absolventy a zájemce o studium programů LIGS University.

Pobyt na Hawaii s LIGS University

Standardní cena třítýdenního pobytu na Hawaii včetně nepovinného jazykového kurzu obvykle činí cca 76 000 Kč – my Vám nabízíme pobyt za zvýhodněnou cenu začínající na 51 000 Kč / osoba /
3 týdny

Zvýhodněná cena pobytu na Hawaii zahrnuje jazykový kurz v jazykové škole Intercultural Communications College, Hawaii (ICC), ubytování v apartmánech Island Colony Suites či EWA
a poplatky. Cena nezahrnuje letenku do USA.

Rovněž je zde možnost zahrnout do pobytu kromě jazykového kurzu i business networkingové aktivity s představiteli místních firem - v případě zájmu o tyto aktivity vás prosím o potvrzení vašeho zájmu a zpětnou vazbu, jaké odvětví by vás zajímalo nejvíce.

Podrobnosti týkající se poznávacího a jazykového pobytu v Honolulu na Hawaii naleznete zde.

Pokud máte zájem o bližší informace či se chcete naší společné cesty na Hawaii zúčastnit, kontaktujte nás prosím  telefonicky na +420 273 039 062 nebo e-mailem na info@ligsuniversity.cz.

Poznámka: Pokud byste měli zájem studovat anglický jazyk na Hawaii, ale nemůžete se přidat ke skupině, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat a my pro vás připravíme individuální nabídku.