Již známe termín zahájení nové skupiny Executive MBA!

3. 12. 2015

Máme velkou radost, že jsme v roce 2015 otevřeli dvě studijní skupiny programu Executive MBA. Na fotografie ze zahájení se můžete podívat zde. Program Executive MBA se mezi manažery a vedoucími pracovníky těší velké oblibě a výjimkou nebude ani rok 2016.

Nová studijní skupina programu Executive MBA v českém jazyce (studenti ze Slovenska mohou psát práce a komunikovat ve slovenštině) bude otevřena 17. 6. 2016 a vy máte již nyní možnost přihlásit se ke studiu tohoto programu. Stačí vyplnit předběžnou přihlášku. POZOR! Počet míst je omezen.

Chtěli byste vědět více? Přečtete si o studiu Executive MBA nebo zhlédněte rozhovory s našimi absolventy.

Jaké jsou hlavní výhody studia Executive MBA?

• zaměření na praxi,
  • získání nových zkušeností a kontaktů,
  • diplom vydaný americkou univerzitou,
  • vysoká kvalita tutorů,
  • přizpůsobení časově zaneprázdněným manažerům,
  • další výhody naleznete zde.

Nyní máte možnost snížit si cenu za studium Executive MBA až o 10%:

• Při jednorázové platbě získáte slevu 5% z celkové ceny programu.
  • Při zahájení studia ve dvou či více najednou získáte v rámci akce "Ve dvou se to lépe táhne" slevu 5%.

Více informací o výši kurzovného naleznete v ceníku.

Představení programu Executive MBA můžete shlédnout v krátkém videu níže:

Rádi byste také studovali program Executive MBA v českém jazyce na LIGS University? Vyplňte předběžnou přihlášku nebo nás kontaktujte e-mailem na info@ligsuniversity.cz nebo telefonicky na bezplatné lince 800 888 797.

Těšíme se na vás!
Tým LIGS University