LIGS University držitelem akreditace ASIC Premier University

26. 5. 2016

S velkou radostí oznamujeme, že v květnu tohoto roku se LIGS University stala držitelem mezinárodní akreditace Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities – ASIC.

LIGS University získala status ASIC Premier University, což je nejvyšší stupeň této akreditace a to díky splnění mnoha kritérií kvality a používaní vzdělávacích postupů a nadstandardnímu přístupu ke studentům.

ASIC je uznávaná britská akreditační autorita pro UK Visas and Immigration (UKVI), je jedna z mezinárodních akreditačních asociací  zařazených na seznamu Council for Higher Education Accreditation (CHEA) v USA a je členem CHEA International Quality Group (CIQG).  Dále je členem British Quality Foundation (BQF), European Association for Quality Assurance in Higher Education (ENQA), Global Universities in Distance Education Association (GUIDE), The Association of International Education Administrators (AIEA) a European Distance and E-Learning Network (EDEN).

Jsme rádi, že na LIGS University studují studenti z několika desítek zemí světa, včetně USA, což potvrzuje vysokou kvalitu, vynikající přístup a servis pro studenty, ověřený mezinárodní akreditací ASIC Premier University.

LIGS University v seznamu ASIC International Accredited Colleges Directory

LIGS University je kromě akreditace ASIC Premier University držitelem dalších akreditací v oblasti distančního a online vzdělávání od International Association for Distance Learning (IADL) a American Association for Management Education and Accreditation (AAMEA). Dále je držitelem certifikátu kvality ČSN EN ISO 9001:2008 a ČSN ISO 10006:2003.