LIGS University nominována na ocenění Český Goodwill 2014

8. 9. 2014

Český Goodwill oceňuje podnikatele a společnosti, kterých si lidé váží za jejich odpovědný přístup k podnikání. Je to projekt, který si za své cíle klade: motivovat k pozitivnímu myšlení, vyzdvihnout tradiční morální hodnoty a podpořit odpovědné podnikání.

Hlavním cílem projektu je vyzdvihnout a ocenit podnikatele, podnikatelky a společnosti, kteří v rámci svých aktivit přistupují odpovědně k širokému okolí své firmy a jednají s ním eticky. Nominace je tedy také oceněním kvalit a smysluplnosti etického přístupu k podnikání nominované společnosti a projevem pochvaly, tzv. dobrého slova z úst, které je vrcholnou metou marketingového úsilí každé firmy.

Letos, v druhém ročníku odevzdávaní ceny Český Goodwill, byla LIGS University svými partnery a studenty nominována v kategoriích Tradice a Inovace.

Důvod nominace LIGS University:

„LIGS University je úspěšným českým projektem v oblasti manažerského vzdělávání, který využívá globálních trendů a soustavně zkvalitňuje své manažerské programy. LIGS University působí na trhu od roku 2006. Tutoři LIGS University jsou profesionálové z manažerské praxe, aby mohli co nejefektivněji předávat své zkušenosti a vědomosti účastníkům manažerských programů. LIGS University je držitelem mnoha akreditací a certifikací včetně certifikátů kvality ISO a spolupracuje s mnoha partnery.“

Pokud sdílíte hodnoty projektu Český Goodwill a chtěli byste LIGS University podpořit, můžete za ní zahlasovat zde.