Michel Fleischmann - host cyklu Setkání s osobností v LIGS University

26. 8. 2013

Jsme rádi, že po prázdninové odmlce můžeme navázat v rámci cyklu Setkání s osobností na pravidelná exkluzivní setkání s osobnostmi především z ekonomické, podnikatelské a společenské sféry.

Zářijovým hostem bude Michel Fleischmann, který mezi nás přijde ve středu 11. 9. 2013. Pan Michel Fleischmann působí jako prezident mediální skupiny Lagardère Active ČR, která provozuje skupinu rádií - Evropa 2, Frekvence 1, rádio Bonton, Dance Radio, BBC a slovenskou stanici Europa 2 a od roku 2008 navíc intenzivně rozvíjí své internetové aktivity - hudební portál koule.cz, web pro motoristy MOTOmail.cz, dětský web Pigy.cz a zpravodajsko-informační web ZET.cz. Účastníci besedy budou mít možnost s hostem diskutovat na zajímavá témata z oblasti rádií a reklamního byznysu. Na setkání jsou srdečně zváni nejen absolventi a studenti programů LIGS University, ale i zájemci o manažerské vzdělávání na LIGS University.