Nová skupina Executive MBA zahajuje 16. 10. 2015

23. 7. 2015

LIGS University otevírá dne 16. 10. 2015 novou studijní skupinu programu Executive MBA v českém jazyce (studenti ze Slovenska mohou psát práce a komunikovat ve slovenštině). Již nyní máte možnost přihlásit se ke studiu.

Jaké jsou hlavní výhody Executive MBA?

• zaměření na praxi
  • získání nových zkušeností a kontaktů
  • vysoká kvalita tutorů
  • přizpůsobení časově zaneprázdněným manažerům
  • diplom vydaný americkou univerzitou
  • další výhody naleznete zde
Začněte studovat Executive MBA a ušetřete 50 000 Kč na kurzovném ze standardní ceny. Pro nové studenty, kteří zahájí studium v programu Executive MBA se studijní skupinou od 16. 10. 2015 je platná DOTOVANÁ CENA s možností splátek bez navýšení (max. 8 splátek do 2 let).

Navíc pokud se přihlásíte a začnete studovat ve dvou, každý z vás získá ještě 5% slevu z dotované ceny programu. Více informací o výši kurzovného naleznete v ceníku.

Představení programu Executive MBA můžete shlédnout v krátkém videu zde.

Rádi byste také studovali program Executive MBA v českém jazyce na LIGS University? Vyplňte předběžnou přihlášku nebo nás kontaktujtee-mailem na info@ligsuniversity.cz nebo telefonicky na bezplatné lince 800 888 797.

tým LIGS University