Ocenění Český Goodwill 2014

15. 10. 2014

S hrdostí oznamujeme, že Pavel Makovský, managing partner LIGS University získal druhé místo v rámci II. ročníku Český Goodwill v kategorii „Osobnost“. Tato kategorie je hlavní kategorií projektu Český Goodwill a jejím cílem je vyzdvihnout jednotlivce, kteří se nejvýraznějším způsobem zasadili o celkové šíření „dobré vůle“ ve svém okolí, jsou skutečnými leadry ve svém oboru a silným pozitivním vzorem pro ostatní.

Projekt Český Goodwill oceňuje podnikatele a společnosti, kterých si lidé váží za jejich odpovědný přístup k podnikání. Je to projekt, který si za své cíle klade: motivovat k pozitivnímu myšlení, vyzdvihnout tradiční morální hodnoty a podpořit odpovědné podnikání.

Slavnostního vyhlášení výsledků dne 15. 10. 2014, které se konalo v Národním technickém muzeu v Praze, se zúčastnili zástupci LIGS University. Pavel Makovský ke svému ocenění řekl: "Velmi mne potěšila nominace do projektu Český Goodwill a beru ji jako uznání mé práce. Ještě více si vážím všech hlasů, které jsem dostal a děkuji všem, kteří mi svůj hlas poslali. Vítězství mne nejen těší, ale zároveň i zavazuje, abych nepolevoval a pokračoval ve svém úsilí obstát v konkurenci poskytovatelů manažerského vzdělávání v programech BBA, MBA, MPA, MSc, DBA a PhD."