Novinky

NOVINKY

Pavel Makovský finalistou soutěže Manažer roku 2014

2. 4. 2015

Pavel Makovský Manažer rokuS radostí oznamujeme, že zakladatel a president LIGS University Pavel Makovský se stal finalistou soutěže Manažer roku 2014.

Pavel Makovský nominaci získal pro své všestranné působení v oblasti vzdělávání dospělých, zejména jako propagátor celého odvětví manažerského profesního vzdělávání, jako zakladatel a průkopník konceptu interactive online manažerských programů v České republice s moderními vzdělávacími prostředky a v neposlední řadě také jako zakladatel LIGS University (2006) - tradiční manažerské školy, která je studenty a absolventy vysoce hodnocena pro svou kvalitu, praktický přínos a poskytované služby v programech BBA, MBA, MSc, MPADBAPhD v českém, slovenském, anglickém a ruském jazyce nebo v kombinaci těchto jazyků.

 


O soutěži Manažer roku

Soutěž MANAŽER ROKU byla založena v roce 1993 jako počátek tradice hodnocení významných reprezentantů managementu v České republice. Je prezentací moderních metod firemního řízení, jejich vývoje a trendu. Umožňuje ocenit osobnosti managementu, prezentovat jejich výsledky širší veřejnosti a poukázat na jejich úlohu v rozvoji české ekonomiky.

Cílem soutěže je zviditelnění významných osobností managementu, jejich často netradičních metod řízení, které vedly ke skvělým výsledkům. Domníváme se, že je naším společným zájmem tyto úspěšné manažery podporovat a prezentovat jejich výsledky co nejširší veřejnosti.