Poleťte s LIGS University na Hawaii

25. 6. 2014

Chcete se naučit anglicky či se v angličtině zdokonalit?
A navíc si odpočinout, poznat krásy havajských ostrovů a užít si krásné a teplé počasí a nádherné pláže?

Tak poleťte s námi do ráje na JAZYKOVÝ A POZNÁVACÍ SKUPINOVÝ POBYT V HONOLULU NA HAWAII
V TERMÍNU od 8. listopadu 2014.

LIGS University připravila pro studenty a absolventy manažerských programů BBA, MBA, MPA, MScDBA a PhD, ale i pro zájemce o studium zvýhodněnou nabídku pobytu na Hawaii spojeného s možností účasti na jazykovém kurzu, poznáním krás Hawaii a odpočinku v nádherné destinaci. Účast je možná samostatně či s partnerem, partnerkou, rodinou apod. na jeden a více týdnů.

Zvýhodněná cena pobytu na Hawaii zahrnuje jazykový kurz v jazykové škole Intercultural Communications College, Hawaii (ICC), ubytování v apartmánech Island Colony Suites či EWA a poplatky. Cena nezahrnuje letenku do USA.

Srdečně vás zveme, abyste se přidali k naší skupině a poznali s námi krásu havajských ostrovů.

Pokud máte zájem o bližší informace či se chcete naší společné cesty na Hawaii zúčastnit, kontaktujte nás prosím  telefonicky na +420 273 039 062 nebo e-mailem na info@ligsuniversity.cz, nejpozději však do konce měsíce září 2014, abychom pro vás stihli vše včas zajistit a připravit.

Podrobnosti týkající se poznávacího a jazykového pobytu v Honolulu na Hawaii naleznete zde.

Poznámka: Pokud byste měli zájem studovat anglický jazyk na Hawaii, ale nemůžete se přidat ke skupině, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, připravíme pro vás individuální nabídku pobytu na Hawaii.