Předplatné zdarma

19. 3. 2014

Noví studenti manažerských programů BBA, MBAMPA, MScDBA a PhD v českém jazyce na LIGS University získávají jako dárek k zahájení studia tří měsíční předplatné týdeníku Euro a roční předplatné týdeníku MarketingSalesMedia.

Týdeník Euro je dnes nejprodávanějším a inzertně nejvýkonnějším titulem soustředěným na byznys a byznysmeny v České republice. Tento titul si již od roku 1998 každý týden předplácejí tisíce profesionálů z kategorií Decision Makers a Opinion Makers, kteří rozhodují o prosperitě České republiky, o stomiliardových investicích a milionech pracovních míst. Pro tyto čtenáře je týdeník Euro jediným specializovaným týdeníkem typu B2B na domácím trhu.

MarketingSalesMedia je první titul v České republice určený primárně pro zadavatele reklamy s řízenou distribucí, která pokrývá 5 000 odběratelů na Českém trhu. Projekt MarketingSalesMedia dodává lidem s rozhodovacími pravomocemi klíčové informace, analýzy, unikátní výzkumy a další podklady nezbytné pro jejich odpovědné rozhodování. Hlavním cílem MSM je pomáhat zadavatelům reklamy s klíčovým požadavkem majitelů firem - prodávat.