Představujeme vám držitele stipendia LIGS University!

13. 4. 2017

V LIGS University věříme, že vzdělání je jedním z největších darů, které lidé můžou získat, a proto jsme přesvědčeni o důležitosti pomoci těm studentům, kteří nejsou sami schopni svá studia finančně zajistit. Rozhodli jsme se tedy vybrat jednoho studenta a nabídnout mu unikátní šanci obdržet stipendium LIGS University pro studium programu Interactive Online MBA.

Rádi bychom srdečně poděkovali všem, kteří se zúčastnili výběrového řízení. Jsme velice vděční za obrovskou odezvu a za velké množství velice kvalitních žádostí.

Nicméně, nakonec jsme museli náš výběr zúžit na jednoho kandidáta. Nyní vám představujeme pana Philipa Kisham Kitasho z Tanzánie, který stipendium Online MBA obdrží!

„Toto stipendium pro mě představuje možnost, abych se plně soustředil na svůj primární cíl, kterým je v současnosti studium a úspěšné absolvovaní programu MBA. Jsem LIGS University velice vděčný za tuto šanci a proto ji využiji! Nejenom během samotného studia, ale také během svoji budoucí kariéry.“

Philipovi k tomuto úspěchu velice blahopřejeme a zároveň děkujeme všem zájemcům.