Prémiová karta Diners Club - dárek pro studenty programů LIGS University

5. 5. 2014

Díky partnerství se společností Diners Club CS získává každý nový student programu LIGS University jako dárek na jeden rok bezplatně, prestižní soukromou kreditní platební kartu Diners Club Pure+.

Jako student programu LIGS University s kartou Diners Club Pure+ automaticky získáváte:

Pokud jste už nyní studentem programu LIGS University, požádejte si o zaslání dárku prémiové karty Diners Club Pure+ prostřednictvím mikrostránky www.dinersclub.cz/partner s vaším kódem LU12.

Společnost Diners Club International má zastoupení ve více než 200 zemích po celém světě. Profiluje se jako poskytovatel nadstandardních služeb uspokojujících i tu nejnáročnější klientelu. Karta Diners Club Vám nabízí mnoho jedinečných benefitů, jako např. asistenční služby do zahraničí, exkluzivní cestovní pojištění, přístup do více než 450 letištních salónků, speciální zvýhodnění u partnerů po celém světě a mnoho dalších služeb pro Váš pocit výjimečnosti.