Pronikněte do tajů obchodu s Čínou s novým předmětem online MBA!

12. 5. 2017

V LIGS University neustále pracujeme na zdokonalování a rozvoji nabízených programů, a právě proto přidáváme nové předměty a specializace, které mají opravdový a praktický přínos pro naše studenty.

V rámci Interactive Online MBA si studenti mohou z celkových 34 volitelných předmětů vybrat nově i Obchod s Čínou! Cílem předmětu je zprostředkovat studentům úplné, aktuální a detailní informace o různých aspektech obchodu s Čínou, a to od otázek společensko-kulturních (vyjednávání, etiketa, společnost) až po otázky technické (sepisování smluv, obchodní bariéry, vstup na trh, sourcing z Číny). Díky absolvování tohoto předmětu budou studenti vědět vše potřebné k tomu, aby se zařadili do skupiny těch nemnoha manažerů, kteří v Číně uspěli.

Tutorem předmětu Obchod s Čínou je Jan Hebnar, který v Číně dříve působil jako obchodní diplomat. Jan vystudoval právo, mezinárodní vztahy a MBA na Pekingské univerzitě. Během své bohaté kariéry pracoval také jako ředitel čínské pobočky holdingu HTC (vlastnící i český ZETOR), kterou sám založil. Je autorem řady ekonomických publikací, mezi které patří například „Obchod s Čínou bez rizika a se ziskem“.

Jan Hebnar je taktéž ředitelem jazykové školy Čínština naplno, která se zaměřuje na výuku čínštiny s ohledem na její praktické využití v mezinárodním obchodě. Výuka probíhá každý den od pondělí do pátku v jednotýdenních intervalech a je koncipována pro začátečníky i pokročilé. Zájemce má možnost výběru několika lokalit, jelikož kurzy probíhají jak v Praze, tak i v Ostravě, Brně a Kroměříži.