Slavnostní ceremoniál k zakončení programů LIGS University

4. 7. 2014

Jsme rádi, že další úspěšní absolventi manažerského studia MBA, BBA, MScDBAPhD ukončili své vzdělávání na LIGS University a rozšířili tak řady našich absolventů. Při slavnostním ceremoniálu, který se konal za přítomnosti představitelů LIGS University, zástupců tutorského sboru a rovněž hostů z řad rodinných příslušníků a partnerů přítomných absolventů v pátek 27. června 2014 v hotelu LIONS Nesuchyně, obdrželi absolventi diplom vydaný LIGS University.

Všem našim úspěšným absolventům srdečně gratulujeme a přejeme jim, aby se jim dařilo naplňovat své sny nejen v oblasti vzdělávání, ale i ve svém osobním a pracovním životě.

Slavnostní okamžik předávání diplomů absolventům programů LIGS University jsme pro vás zachytili na fotografiích, které si můžete prohlédnout zde