Spuštění nového webu LIGS

5. 6. 2013

Dovolujeme si vás informovat, že dne 3. 6. 2013 jsme oficiálně spustili novou internetovou prezentaci společnosti London International Graduate School (LIGS) na adrese www.ligschool.com. Nové webové stránky LIGS jsme pro vás změnili nejen graficky, ale i obsahově, neboť jsme je obohatili o nové sekce a informace.

Novinkou na webu LIGS je sekce Otestujte se, v rámci které máte možnost zdarma otestovat své znalosti v on-line testu z oblasti marketingu, lidských zdrojů, financí a dalších manažerských oblastí. Dále prostřednictvím nového webu LIGS nabízíme zdarma „ochutnávku“ jednoho z doporučených workshopů či seminářů LIGS, které jsou požádány pro naše studenty.  Přehled připravovaných aktivit naleznete v sekci - Workshop ZDARMA. Další zajímavou novinkou je sekce Výběr vhodného programu. V této sekci vám bude po vašich odpovědích na pět otázek doporučen program, který odpovídá vašim požadavkům a zadaným kritériím.

V rámci nového webu LIGS jsme pro vás připravili velmi praktickou možnost vyzkoušet si na jeden měsíc studium v programu Interactive Online BBA, MBA či MSc. Stačí jen vyplnit objednávku a zaplatit administrativní poplatek. Více informací naleznete v sekci Měsíc na zkoušku s certifikátem.

Doufáme, že se vám nové webové stránky LIGS budou líbit a že zde najdete vše, co budete potřebovat. Pokud by vám přesto nějaká informace chyběla, nebo budete-li mít jakoukoliv připomínku, neváhejte nás, prosím, kdykoliv kontaktovat na info@ligschool.com či nám zavolejte na bezplatnou zelenou linku 800 888 797 nebo na telefon +420 273 039 062.

Váš tým LIGS