Studuj na LIGS a leť na Hawaii!

6. 6. 2013

Poznejte Hawaii a nastartujte svoji kariéru!

Nyní máte jedinečnou příležitost poznat krásu havajských ostrovů a přitom “nastartovat” svoji kariéru. Staňte se novým studentem LIGS v programu Interactive Online MBA či Interactive Online MSc v českém nebo slovenském jazyce, soutěžte a vyhrajte pobyt na Hawaii.

kytka

Studiem v programu Interactive Online MBA či MSc na LIGS zvýšíte svoji prestiž na trhu práce a získáte příslušný titul z americké univerzity. Navíc studium můžete zahájit ještě dnes a studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv na světě. Tak proč ne třeba chvíli i z Havaje?

10 nejrychlejších soutěžících, kteří splní podmínky soutěže, vyhraje tři nezapomenutelné týdny na Hawaii. Pro výherce jsou připraveny jazykové kurzy v několika úrovních od začátečníků až po pokročilé a ubytování blízko slavné pláže Waikiki. Kromě studia anglického jazyka budete mít ještě plno času na prozkoumávání a objevování krás havajských ostrovů.

Neváhejte, vyplňte přihlášku ke studiu a obdržíte unikátní variabilní symbol, který vás posune do soutěže.

PŘIHLÁSIT SE