Vítejte na LIGS University - den otevřených dveří

14. 9. 2016

Přemýšlíte o studiu programů BBA, MBA, MPA, MSc, DBA anebo PhD, ale stále máte nezodpovězené otázky? Chtěli byste vědět, co můžete od studia očekávat, jak probíhá, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu či jaký program si zvolit?

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří LIGS University, který se bude konat 12. 10. 2016 od 14:00 do 19:00 hod. v našich prostorách na adrese Dobrovského 40, Praha 7 - Holešovice.

Budeme vás čekat s dobrou kávou a kompletními materiály a informacemi o možnostech a průběhu studia.

Nehodí se vám nabízený termín Dne otevřených dveří? I přesto máte zájem dozvědět se víc informací o našich manažerských programech? Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat telefonicky na lince 800 888 797 nebo nám napište na info@ligsuniversity.cz, rádi se s Vámi setkáme individuálně či prostřednictvím Skypu ve vámi vybraném termínu.

Těšíme se na vás!
Tým LIGS University