WEBINÁŘ: Mezinárodní cestovní ruch

20. 10. 2016

Rádi bychom Vás pozvali na další z naší série bezplatných webinářů LIGS University, tentokrát na téma „Mezinárodní cestovní ruch“. Webinář se uskuteční ve čtvrtek 3. listopadu od 17:30. Bude vás jím provázet tutor LIGS University JUDr. Josef Šesták, který je v současné době je členem týmu „Board of Advisors“ Leaders Magazinu ČR, aktivně působí v klubu SKOL - sdružujícím generální ředitele podniků cestovního ruchu a letectví v ČR a v Československém ústavu zahraničním.

Cílem webináře je seznámit se základní problematikou cestovního ruchu, jeho dělením, statistickým sledováním a jeho rozvojem jak v ČR, tak v zahraničí. Zároveň poukázat na faktory, které ve stále větší míře ovlivňují cestovní ruch a dle kterých je nutno řídit marketing cestovního ruchu doma i v zahraničí. Hlavním cílem webináře je tedy ukázat úžasný ekonomický a kulturní přínos cestovního ruchu pro jednotlivé státy i pro jeho účastníky.

CHCI SE PŘIHLÁSIT NA WEBINÁŘ

TÉMA Mezinárodní cestovní ruch
KDY? 3. 11. 2016 v 17:30 hod.
KDE? online
PŘEDNÁŠEJÍCÍ  Tutor LIGS University JUDr. Josef Šesták

POZOR!   Kapacita omezená - volných je pouze 15 míst!

Jaká jsou hlavní témata webináře?

• Cestovní ruch – jeho členění na domácí a zahraniční.
  • Typy cestovního ruchu + ACR/PCR.
  • Služby cestovního ruchu.
  • Faktory ovlivňující cestovní ruch v ČR i ve světě.
  • Statistika cestovního ruchu.
  • Ekonomické funkce cestovního ruchu.
  • Stávající organizace CR v České republice.
  • Marketing cestovního ruchu.
  • Tržní segmentace cestovního ruchu.
  • Vznik cestovních kanceláří, podmínky pro vydání koncesních listin a provozování CK.
  • Cestovní agentury – rozdíl oproti licencovaným cestovním kancelářím.
  • Cestovní kanceláře vlastněné leteckými společnostmi – akreditace k prodeji leteckých přepravních dokladů.
  • Závěr + Positioning České republiky jako „Středoevropské destinace“.

Přihlaste se na webinář!